Choć sezon na filmy świąteczne oficjalnie się skończył, do internetu trafiła właśnie informacja związana z wielkim hitem, a dokładnie z tytułem "To właśnie miłość". Jedna z gwiazd grająca w tej legendarnej produkcji ujawniła, że... już nie pamięta o czym była. Aż trudno w to uwierzyć!

10 najlepszych filmów świątecznych >>

Jedna z gwiazd "To właśnie miłość" przyznała, że nie pamięta fabuły słynnego filmu!

 "Love Actually" (po po. "To właśnie miłość") to jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych filmów świątecznych. Co roku fani gatunku chętnie oglądają ten tytuł, choć pewne sceny znają już pewnie na pamięć.  W produkcji zagrały same gwiazdy, m.in. Alan Rickman, Liam Neeson, Colin Firth,  Bill Nighy, Emma Thompson, Laura Linney, Keira Knightley czy Hugh Grant. Ten ostatni niedawno przyznał się do czegoś w pewnej rozmowie. 

Filmy świąteczne na Netflix. Poznaj najpopularniejsze tytuły >>

60-letni aktor, który w "To właśnie miłość" wciela się w premiera Wielkiej Brytanii ostatnio udzielił wywiadu DigitalSpy. Teraz internauci z niedowierzaniem cytują pewną część rozmowy Brytyjczyka. Hugh Gant wyznał, że minęło już sporo czasu, od kiedy ostatni raz widział ten film i za bardzo nie pamięta już jego fabuły. "Nie pamiętam nawet, co się dzieje w filmie. Minęło tak dużo czasu, odkąd go widziałem" - powiedział Hugh. "Musiałbyś mi przypomnieć! Jak w nim kończę?". Fani są pewnie zawiedzeni.

Przypomnijmy, "To właśnie miłość" (po ang. "Love Actually") z 2003 roku to historie rozgrywające się w okresie przedświątecznym w Londynie. Bohaterów łączą rodzinne i towarzyskie więzi, a każdy wątek ukazuje inny typ miłości. Młody premier zakochuje się w pracownicy swojego biura, pisarz odnajduje miłość nad brzegiem jeziora (choć on nie zna portugalskiego, a ona nie mówi po angielsku), wdowiec szuka kontaktu z pasierbem, a pewna mężatka dowiaduje się o uczuciu, jakim darzy ją najlepszy przyjaciel męża. To właśnie w tym filmie zobaczymy słynną scenę, gdzie Hugh Grant tańczy w rezydencji premiera na Downing Street!