Trudne wydarzenia życiowe takie jak silny stres, wstrząs emocjonalny, zachwianie równowagi hormonalnej, choroba, mogą w ogromnym stopniu przyspieszają procesy starzenia. Skóra traci gęstość, wiotczeje, jej koloryt staje się nierównomierny, a zmarszczki pogłębiają się. Dobra wiadomość jest taka, że ten proces może być odwracalny - i to w niecały miesiąc. Zbliżający się początek roku to świetna okazja do zastosowania uderzeniowej kuracji odmładzającej.

Odmładzający „shot”, czyli Lierac Premium Cure

Na czym polega spektakularne działanie kuracji? W jednym produkcie zawarto innowacyjną formułę, która uzupełnia oraz stymuluje dwa białka występujące w skórze zwane „białkiem nieśmiertelności” i „białkiem młodości”. To właśnie one odpowiadają za regenerację starzejących się komórek i w konsekwencji hamowanie procesów starzenia. Badania naukowe potwierdziły, że technologia GDF-11, zastosowana w Lierac Premium Cure, wpływa na zmniejszenie liczby komórek starzejących się  o 68%. Tym samym proces starzenia komórkowego zostaje odwrócony. Formułę kuracji wzbogacono dodatkowo o niacynę, która zwiększa syntezę ceramidów i kolagenu w skórze, wyciągi z czarnych kwiatów (orchidea, czarna róża, czarny mak) bogate w ochronne przeciwutleniacze i kwasy omega-3, -6, -9 wpływające na kondycję i elastyczność skóry, oraz przeciwstarzeniowy koncentrat Hyalu-3, składnik na wyłączność Lierac.

Cała kuracja odmładzająca trwa 28 dni i ze względu na silne działanie wystarczy przeprowadzać ją dwa do trzech razy do roku. Po jej zakończeniu możesz spodziewać się efektu youth boosting, czyli „eksplozji młodości”. Aż 78%* kobiet potwierdziło, że w wyniku stosowania Lierac Premium Cure ich skóra odzyskała gęstość, a 86%* badanych przyznało, że została zrewitalizowana.

80%** kobiet zadeklarowało, że podczas stosowania preparatu Lierac Premium Cure ich samopoczucie poprawiło się.

Końcówka roku to dobry czas, aby pomyśleć nad kuracją, która dogłębnie rewitalizuje i odmładza skórę – po to, by w nowy rok wejść z większą pewnością siebie i lepszym samopoczuciem. Z tego powodu Lierac Premium Cure doskonale sprawdzi się jako świąteczny prezent dla bliskiej osoby – mamy, siostry czy partnerki.

Jak podtrzymać efekty uderzeniowej kuracji odmładzającej?

Na co dzień, aby uchronić skórę przed destrukcyjnym wpływem stresu, warto uzupełnić swoją pielęgnację o dermokosmetyki z gamy Lierac Premium. Jest to seria zapewniająca kompleksowe działanie przeciwstarzeniowe i wszechstronnie korygująca wszystkie oznaki upływu czasu. Podstawą pielęgnacji jest krem Lierac Premium w dwóch wersjach: odżywczej, która dedykowana jest cerze suchej, a także jedwabistej, przeznaczonej do cery normalnej i mieszanej. Kremy regenerują, wypełniają zmarszczki i wygładzają, przywracając gęstość i elastyczność skóry. Redukują także niedoskonałości i przebarwienia.

Nie należy zapominać o delikatnej skórze wokół oczu – jest aż 5 razy cieńsza niż w innych częściach twarzy oraz ma 15 razy mniej gruczołów łojowych. Oznacza to, że wymaga specjalnej pielęgnacji z zastosowaniem kosmetyku, który będzie niwelował wszystkie oznaki starzenia w tym obszarze. Przykładem jest krem pod oczy Lierac Premium, który redukuje nawet głębokie zmarszczki, ujędrnia, poprawia napięcie powiek, a jednocześnie koryguje cienie pod oczami, obrzęki i przebarwienia. Teraz kupisz go w specjalnych zestawach świątecznych, razem z kremem Lierac Premium odżywczym lub jedwabistym. Ten uzupełniający się duet będzie świetnym upominkiem dla kogoś bliskiego.

A jeśli potrzebujesz ekspresowego i intensywnego efektu odmłodzenia, użyj delikatnie otulającej kremowej maski Lierac Premium. Koryguje widoczne oznaki starzenia się skóry, natychmiast rozświetla, długotrwale nawilża, zapewniając promienny i młodszy wygląd twarzy.

 

* Badanie kliniczne z udziałem 59 ochotników przez 28 dni - aplikacja dwa razy dziennie -% satysfakcji

** Badanie standardowe z udziałem 31 ochotników przez 28 dni - aplikacja dwa razy dziennie - Metody Well-Being Questionnaire z Physical Self-Perception Profile oraz analiza semantyczna odpowiedzi.