"Pomysł nowej bawełny Ultrafresh Supima wywodzi się ze szczególnej dbałości Intimissimi o naturalne włókna i chęci tworzenia produktów najwyższej jakości.  Włókna te zapewniają poczucie świeżości i miękkości oraz są delikatne dla skóry. Ten wyjątkowo lekki i w 100% naturalny produkt jest doskonałym materiałem na najbardziej uniwersalną część garderoby noszoną przez kobiety, czyli: t-shirt" czytamy w informacji prasowej. To właśnie ta koszulka z krótkim rękawem, ale też inne ponadczasowe elementy garderoby, takie jak dopasowany do ciała top z głębokim dekoltem i szerokimi ramiączkami oraz klasyczna koszula czy bluzka z rękawkami 3/4 z dekoltem w łódkę uszyte zostały w nowej linii Intimissimi z tego nowatorskiego materiału o wysokiej zawartości bawełny (można je kupić w szerokiej gamie odcieni, wśród których są między innymi biel i granat). 

Dlaczego właśnie biały T-shirt jest głównym elementem nowej linii Intimissimi z nowoczesną bawełnianą dzianiną? Według właścicieli marki jest na tyle prosty i ponadczasowy, że nie tylko kochają go kobiety na całym świecie, ale też można o nim mówić jako o ikonie street style'u. 

Najwygodniejsze materiały. To z nich powinny być uszyte Wasze ubrania na home office>>

Premierze nowej linii Ultrafresh Supima Cotton towarzyszy kampania z brazylijską aktorką Bruną Marquezine (jest znana między innymi z serialu "Women In Love"), którą sfotografował brytyjski fotograf - specjalista od eleganckich i bardzo klasycznych zdjęć - Rowan Papier. 

Stroje kąpielowe Calzedonia - lato 2020>>