Kostiumy kąpielowe Calzedonia 2020

Tym razem Calzedonia łączy nowoczesne kroje z estetyką retro, a modne intensywne kolory zestawia z minimalistyczną czernią i bielą oraz wzorami kwietnej łączki, pasami, zwierzęcymi printami, orientalnymi nadrukami i kubistyczną geometrią. Nie zabrakło najbardziej pożądanych w tym sezonie modeli: plażowych biustonoszy z wiązanymi ramiączkami oraz tych na jedno ramię, strojów zdobionych kokardami, majtek z wysokim stanem lub delikatną falbanką oraz jednoczęściowych kostiumów kąpielowych z głębokim dekoltem. Bikini Calzedonia dostępne są w kilku modelach - to trójkąt (z wypełnieniem lub bez), opaska i skrzyżowany push-up. W nowościach pojawiły się też dodatkowe modele dołów, takie jak między innymi wspomniane wcześniej majtki z wiązaniami po bokach lub bardzo dziewczęce z falbanką dookoła w pasie, ale także brazyliany wykrojone na kształt litery V z przodu oraz z wysokim stanem.

Moda plażowa 2020: 7 must have'ów na wakacje (także w Polsce)>>

"Jednym z pierwszych modeli, który otwiera sezon plażowy 2020 jest kolekcja Crinkle. Ta marszczona tkanina z efektem 3D występuje w kilku jasnych kolorach, ale także w wersji z mini nadrukiem w kwiaty" czytamy w informacji prasowej marki. 

Kampanię nowej kolekcji kostiumów kąpielowych Calzedonia sfotografował utalentowany angielski fotograf Ben Watts, a przed jego obiektywem wystąpiły takie modelki, jak Ophelie Guillermand, Alanna Arrington, Jasmine Daniels, Andrea Wittenberg, Jessica Buchanan i Lauren Mellor. Naturalne, pozytywne i bardzo osobiste zdjęcia z modą plażową w roli głównej powstały na tle panoramy południowej Afryki.

Jednoczęściowe kostiumy kąpielowe z nowych kolekcji sieciówek [trendy 2020]>>

Wszystkie nowe stroje kąpielowe Calzedonia na lato 2020 znajdziecie w naszej galerii.