Mikrobiom to mało znane słowo, ale tak naprawdę dotyczy każdego z nas! To nasz „naturalny płaszcz ochronny”, który sprawia, że skóra jest w dobrej kondycji, odporna na bakterie i czynniki zewnętrzne. By prawidłowo chronić organizm, mikrobiom powinien pozostawać w równowadze. Niestety, negatywny wpływ zanieczyszczenia powietrza, promieni słonecznych i innych czynników osłabia naszą florę bakteryjną. Jak w tej sytuacji chronić i wzmacniać skórę? To wyzwanie podjęło Eveline Cosmetics! Najnowsza seria funkcjonalnych balsamów do ciała z linii Microbiom Protecion to nie tylko nawilżenie i ujędrnienie skóry. To przede wszystkim nowoczesna terapia dla naszej skóry! Dzięki wysokiej zawartości skoncentrowanych składników aktywnych – probiotyków, prebiotyków, peptydów, botanicznego retinolu czy superfoods, balsamy mają zbawienny wpływ na kondycję skóry, przywracając jej odpowiedni poziom nawilżenia, prawdziwą gładkość, jędrność i odporność na czynniki zewnętrzne.

Intensywnie nawilżający balsam do ciała Microbiom Protection

Balsam skutecznie chroni naturalny skład flory bakteryjnej skóry - mikrobiom. Dzięki wyselekcjonowanej kompozycji innowacyjnych składników aktywnych, balsam pielęgnuje skórę i dba o zachowanie równowagi jej warstwy ochronnej. Prebiotyki i probiotyki w połączeniu z intensywnie wygładzającym Matrixylem TM oraz kwasem hialuronowym, zapewniają skuteczną ochronę i dogłębne nawilżenie skóry suchej oraz odwodnionej. Receptura kosmetyku została dodatkowo wzbogacona o dobroczynne składniki takie jak: olej awokado, witaminę E, d - panthenol, mleko owsiane, alantoinę i kompleks aminokwasów. Multiodżywcza, innowacyjna formuła, wysoka zawartość probiotyków i aminokwasów oraz funkcjonalne precyzyjne działanie w jednym, czyli wszystko, czego potrzebuje twoja skóra.

Regenerujący balsam do ciała Microbiom Protection

Balsam ochroni naturalny mikrobom skóry, jednocześnie zapewniając jej zaawansowaną pielęgnację. Nowatorska formuła oparta na kompozycji prebiotyków i probiotyków wzbogacona została o Bakuchiol – botaniczny odpowiednik retinolu, stymulujący odnowę komórkową składnik, uznany za najnowsze odkrycie kosmetologii. Bakuchiol skutecznie i bez podrażnień pobudza skórę do odnowy komórkowej. Natychmiastowe ukojenie, ujędrnienie i sprężystość skóry zapewniają takie składniki jak: olej awokado, olej z ryżu, olej arganowy, masło kakaowe, olej koksowy, chlorella, witamina E, kompleks aminokwasów, wapń i wygładzające peptydy. Balsam jest multiodżywczą osłoną na naszej skóry.

Cena 17,99 zł/350 ml

 

Odżywczo-ujędrniający balsam do ciała Microbiome Protection

W składzie balsamu znajdują się prebiotyki i probiotyki, które dbają o zachowanie naturalnej flory bakteryjnej skóry - to one stanowią bazę do ochrony mikrobiomu. Kolejne składniki aktywne to ceramidy o szerokim spektrum działania m.in.: nawilżającym, ochronnym, odmładzającym oraz algi morskie, które wykazują niezwykłe bogactwo w witaminy i minerały. Ponadto receptura została wzbogacona o olej awokado, witaminę E, d-panthenol, alantoinę.