Koniec 7. sezonu "Gry o tron" zbliża się (niestety) wielkimi krokami. Ostatni odcinek zostanie wyemitowany w sam raz na koniec wakacji, a dokładnie 28 sierpnia. Na kolejną serię będziemy musieli trochę poczekać - dokładna data premiery nie jest jeszcze oficjalnie potwierdzona. Kina Helios postanowiły wyjść naprzeciw fanom tej słynnej produkcji HBO. Dlatego w 42 kinach Helios w całej Polsce odbędzie się emisja finałowego epizodu serialu "Gra o tron"! Darmowe pokazy zaplanowane są na godzinę 20.00 28 sierpnia. Warunek jest tylko jeden: żeby otrzymać podwójną wejściówkę trzeba się wcześniej zarejestrować na stronie helios.pl/got, a potem odebrać zaproszenie. 

Uwaga! Rejestracja nie daje jednak gwarancji otrzymania miejsca na sali kinowej. Decyduje o tym kolejność odbioru biletów w kinie (od 26 sierpnia br., od godz. 10.00 do wyczerpania puli miejsc). Wybierzecie się?

Siódmy i przedostatni sezon "Gry o tron" składał się z siedmiu odcinków. Pierwszy został wyemitowany w Polsce 17 lipca (w USA dzień wcześniej).