Siedzący tryb pracy, wszechobecne windy i ruchome schody, dojazdy autem – coraz częściej same siebie pozbawiamy możliwości regularnego ruchu. A przecież aktywność fizyczna jest nam potrzebna do prawidłowego funkcjonowania, zachowania sprawności oraz świetnej figury! Doba ma jednak tylko 24 godziny, które poza obowiązkami służbowymi, musimy podzielić między domowe obowiązki, rodzinę i realizowanie swoich pasji. Zaczynamy uciekać w kompromisy, najczęściej kosztem naszej sylwetki. Wydaje nam się, że nie ma alternatywy i sport trzeba ograniczyć lub z niego zrezygnować. Gdyby tylko dało się wydłużyć dzień choćby o pół godziny… myślimy, i wykończone opadamy na kanapę. Ten scenariusz można zmienić dzięki 20 minutom... tygodniowo!

Treningowe 2 w 1

Jak udowodnili twórcy systemu EMS (Electrical Muscle Stimulation), brak czasu nie musi oznaczać braku dobrej formy. Unikalny trening łączący twój naturalny wysiłek z elektrostymulacją mięśni potrafi czynić cuda! Skąd pomysł na tak zaskakujące połączenie? Prosto z fizjoterapii, gdzie elektrostymulację stosowano do rehabilitacji uszkodzonych mięśni. Dzięki świetnym rezultatom metodą zainteresował się także świat sportu i w ten sposób zrodził się trening inny niż wszystkie. Czego możesz się po nim spodziewać? Pobudzenia aż 450 mięśni z 8 grup mięśniowych na raz, w tym aktywacji mięśni głębokich, które ciężko jest pobudzić podczas innych typów treningu oraz spalenia około 1200 kalorii. Dzięki EMS patrząc w lustro szybko zauważysz widoczną redukcję tkanki tłuszczowej i poprawę rzeźby ciała. Co więcej znacząco zwiększy wydajność twojego organizmu. Trening wpływa też pozytywnie na ewentualne problemy z kręgosłupem, których wiele z nas dorobiło się przez siedzący tryb życia oraz pomaga wrócić do formy w przypadku przebytych kontuzji.

Trzy miesiące dzielą cię od sukcesu

Akcja "schudnij do lata" to specjalny program przygotowany przez specjaliści z BodyTec20, do którego możecie się zapisać do 31 marca. Zdecydowanie warto. Podstawę programu stanowią naturalnie treningi EMS, które w znaczący sposób ograniczają czas potrzebny na ćwiczenia. Wystarczy jedna sesja w tygodniu byś za 3 miesiące cieszyła się wymarzoną sylwetką. Ale to nie wszystko. Zaplanowana przez Bodytec20 kompleksowa metamorfoza zakłada także opiekę trenera personalnego, który będzie monitorował twoje postępy oraz wsparcie ze strony dietetyka, który przygotuje specjalnie dla ciebie indywidualną dietę oraz będzie służył swoimi radami. Wysiłek opłaci się nie tylko pod względem wymarzonej figury! Dla uczestniczek programu przewidziano atrakcyjne nagrody w tym roczne członkostwo w Bodytec20 lub BodyTec20+.

Dedykowana kamizelka 

Zaledwie jeden 20-minutowy trening EMS w tygodniu daje efekt odpowiadający 3-4 godzinom intensywnych, nieprzerwanych ćwiczeń w siłowni. Jeśli zastanawiasz się jak to możliwe odpowiadamy. Wszystko dzięki specjalnej kamizelce, w której wygodnie się ćwiczy. Do kamizelki zostają podłączone elektrody, a do nich specjalne pasy, przez które następnie będą przebiegały impulsy elektryczne. Nad treningiem cały czas czuwa trener personalny dostosowujący ćwiczenia do twoich potrzeb i indywidualnych możliwości. Dzięki EMS twoje mięśnie wykonają średnio 100 razy więcej skurczy niż w trakcie klasycznego treningu. Oto przyszłość w dziedzinie zdrowego stylu życia, z której skorzystasz w sieci BodyTec20+, która powstała z myślą o wymagających klientach.

Więcej na https://bodytec20.pl/schudnij-do-lata-z-bodytec20/