Droga Sofii Richie do jednej z najbardziej popularnych it-girls osiągnęła swój szczyt w kwietniu zeszłego roku, kiedy jej bajkowy ślub z milionerem Elliotem Graingem stał się sensacją w sieci. Oprócz oszałamiającej scenerii i obecności tak znakomitych gości, jak ojciec modelki, Lionel Richie, jej siostra Nicole Richie, a także Cameron Diaz i Paris Hilton, Sofia urzekła nas nie jedną, a kilkoma znakomitymi sukniami ślubnymi z metką Chanel. Od tego czasu konsekwentnie prezentuje swój nienaganny styl wyrastając na królową quiet luxury.

Sofia Richie zachwyca w ciążowej stylizacji na ulicach Los Angeles

We wtorek 25-letnia modelka została sfotografowana, trzymając w ramionach swój ciążowy brzuszek, gdy była poza domem w Los Angeles, po tym jak w zeszłym tygodniu ogłosiła, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka z mężem Elliotem Grainge . 

Richie wyglądała niezwykle stylowo w swobodnym stroju składającym się z przytulnego kremowego swetra i ciemnozielonego kombinezonu, który podkreślał jej ciążowy brzuszek, oraz białych tenisówek.  

Przyszła mama uzupełniła swój codzienny zestaw brązowymi okularami przeciwsłonecznymi w kształcie szylkretu i dużą czarno-białą torbą na ramię, a jej włosy ułożyły w plażowe fale. 

Sofia Richie stylizacjaRachpoot/Bauer-Griffin/Getty Images

Warto zauważyć, że Sofia Richie nie jest pierwszą celebrytką, która postawiła na skromność i klasykę w modzie ciążowej. Coraz więcej znanych osobistości decyduje się na prostotę i wygodę, zamiast na ekscentryczne stylizacje. To może być odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na ubrania ciążowe, które nie tylko świetnie wyglądają, ale również są funkcjonalne i komfortowe.

Czy Sofia Richie stanie się nową ikoną mody ciążowej? To pytanie, które tylko czas udzieli odpowiedzi. Jedno jest pewne – jej pierwsza publiczna stylizacja ciążowa z pewnością zwróciła uwagę branży modowej i pokazała, że modę ciążową można interpretować na wiele różnych sposobów. Jeśli Sofia kontynuować będzie tę drogę, może stać się inspiracją dla przyszłych mam, które chcą czuć się stylowo i wygodnie jednocześnie.