Zendaya kradnie show na brytyjskiej premierze filmu "Challengers" 

Brytyjska premiera filmu "Challengers" była wyjątkowym wydarzeniem, ale to Zendaya skupiła na sobie uwagę wszystkich obecnych. Nie jest tajemnicą, że gwiazda "Euforii" jest nie tylko utalentowaną aktorką, ale także ikoną mody, która wie, jak zrobić spektakularne wrażenie. Zaledwie kilka dni temu mogliśmy podziwiać ją w odważnej stylizacji z marynarką eksponującą dekolt, a już zaserwowała nam kolejny perfekcyjny look. Dopasowany oczywiście do tematyki filmu, w którym wciela się w rolę byłej zawodniczki tenisa przekwalifikowującej się w trenerkę. 

@elle.polska Zendaya nie kończy swojej passy zjawiskowych stylizacji! Na premierę #challengers wybrała personalizowaną suknię #thombrowne Gwiazda uzupełniła look wpiętą we włosy kokardą! Majstersztyk.. #zendaya #zendayachallengers #zendayastyle #zendayaredcarpet #zendayalooks ♬ original sound - Cyril Riley

Tenisowa sukienka maxi i kokarda we włosach, czyli styl coquette w wydaniu Zendayi 

Po tym, jak Zendaya zaprezentowła się w butach Loewe ozdobionych piłkami tenisowymi, błyszczącej sukience z sylwetką zawodnika trzymającego rakietę i dwuczęściowym zestawie z siatką tenisową marki Lacoste, nie ma wątpliwości, że jest królową stylu Tennis core. Tym razem, wraz ze swoim stylistą Law Roachem, postanowiła dodać do "sportowej" sukienki kokieteryjny dodatek w postaci kokardy przypiętej na czubku długiego warkocza. Efekt? Zobaczcie sami:

ZendayaFot. Jeff Spicer/Getty Images

Patrząc z daleka na doskonałą kreację autorstwa Thoma Browne'a można odnieść wrażenie, że i ją zdobią kokardy. Jednak, gdy przyjrzymy się jej bardziej, dostrzeżemy, że są to skrzyżowane rakiety tenisowe. Pozostałe elementy sukni, nawiązujące do tematyki filmu, to kołnierzyk w stylu koszulki polo i charakterystyczna dla stroju tenisistek plisowana spódnica. Majstersztyk!

Film "Challengers" trafi do kin 24 kwietnia, dlatego mamy jeszcze szansę na podziwianie kolejnych doskonałych stylizacje Zendayi podczas trasy premierowej.