W czarnej koszuli zapinanej na guziki, starannie wsuniętej w skórzaną spódnicę midi i dopełnionej kamelową marynarką, Moore wyniosła swój look na wyższy poziom. Centralnym punktem jej stylizacji były jednak bez wątpienia białe botki ze spiczastymi noskami, które dodawały całości niebanalnego, a zarazem eleganckiego charakteru.

Jakby tego było mało, od niechcenia trzymała swojego małego brązowo-białego chihuahua, Pilafa - bez wątpienia najrozkoszniejszy dodatek do stylizacji, jaki kiedykolwiek widziałyśmy. 

James Devaney/Getty Images

Demi Moore promuje serial "Feud: Capote vs The Swans"

Stylizacje hollywoodzkiej gwiazdy doskonale wpisują się w klimat serialu "Feud: Capote vs. The Swans", serialu wyprodukowanego przez Ryana Murphy'ego, który zagłębia się w skandaliczną opowieść o zdradzie Trumana Capote'a wobec jego przyjaciółek z Manhattanu. Moore wciela się w rolę Anne Woodward, zhańbionej lwicy salonowej z Upper East Side, występując u boku gwiazdorskiej obsady, w tym Molly Ringwald, Calisty Flockhart, Naomi Watts i Chloë Sevigny.

Demi Moore jest w swojej "swan era"

Na premierze serialu Moore oddała hołd czarno-białemu balowi, który Capote zorganizował w hotelu Plaza. Podczas gdy cała obsada założyła monochromatyczne stroje, Moore poszła o krok dalej, wcielając się w "łabędzia" Park Avenue. Jej sukienka bez ramiączek od Balmain, ozdobiona czarnymi i białymi koralikami tworzącymi wizerunek dużego ptaka z piórami, była high-fashion wersją kultowej sukienki łabędzia rozsławionej przez Björk. (Jeśli przeskrolujecie całą karuzelę z jej posta na Instagramie, znajdziecie też Pilafa!).

Znając jej zaangażowanie w motyw przewodni, jesteśmy ciekawe, jak jeszcze włączy łabędzie do swoich stylizacji na trasę promocyjną - i czy znajdzie więcej sposobów na "odtandecenie" białych kozaków.