Sofia Richie to naczelna it-girl młodego pokolenia. Przedstawicielka estetyki "clean girl" i "quiet luxury" nie ma sobie równych w ponadczasowych stylizacjach, z których bije prostota i jakość. Nie inaczej jest w przypadku tej wiosennej stylizacji, którą Richie zaprezentowała na TikToku. Uwagę przyciąga ciążowy brzuszek, ale nie tylko. 

Sofia Richie wiosenną stylizacją chwali się na TikToku. Jej buty to trend na wiosnę

Na Instagramie gwiazda działa dosyć oszczędnie – widzimy tam głównie projekty zawodowe i oficjalne sesje zdjęciowe. Tiktokowy profil Richie jest za to skarbnicą codziennych stylizacji. Ostatnia jest idealna na początek wiosny i zbliżające się ciepłe dni.

@sofiarichiegrainge

Spring 🐥

♬ original sound - 🤍🥥S•phia🐚🍨

Różowy sweter i czarne spodnie to solidna i niezawodna baza, ale nawet dla minimalistek może być za prosto – tutaj wkraczają buty. Baleriny z kryształami to jej idealne uzupełnienie. Richie ma na sobie model Alayïa w białej wersji.

Baleriny na wiosnę 2024 –TOP 3 modele

Za sukcesem tej stylizacji nie stoi jednak konkretny model butów, a raczej pomysł – do bardzo zwyczajnej (ale też spójnej estetycznie i kolorystycznie) stylizacji, gwiazda dobrała jeden ekstrawagancki element, który się wyróżnił. W podobny sposób zadziałają również te baleriny:

Siateczkowe baleriny, Vanda Novak

Siateczkowe baleriny, L37

siateczkowe baleriny na wiosnęMateriały prasowe

Baleriny z ćwiekami, Bimba y Lola

baleriny na wiosnę Materiały prasowe

Ekscentryczny element dodany do basicowego looku to niezawodny zabieg stylizacyjny. Warto go wypróbować wiosną 2024.