Oto 10 powodów, dlaczego warto mieć wrześniowe ELLE:

1. Trendy jesień-zima 2016/17. Najlepsze kolekcje, przełomowe looki, wiodące tendencje. Specjalnie dla was przejrzeliśmy setki pokazów, aby wybrać z nich to, co najlepsze w nowym sezonie.

2. Z okazji 40-lecia pracy artystycznej przedstawiamy sylwetkę jednego z najbardziej oryginalnych, utalentowanych i szokujących projektantów. Marcin Świderek odslania całą prawdę o Jean-Paul Gaultier.

3. Z nisz do mas. Undergroundowi projektanci podbijają tygodnie mody, a ich kreacje noszą mainstreamowe gwiazdy pop. Marta Krupińska przedstawia sylwetki najgorętszych twórcow w świecie mody: Demny Gvasalii i Virgila Abloha.

4. Kiedyś idolka nastolatek i gwiazda serialu dla młodzieży "Plotkara", dziś aktorka, z którą współpracuje m.in. Woody Allen. Tylko u nas wywiad z piękną Blake Lively.

5. Był ochroniarzem, nauczycielem rytmiki w przedszkolu i budowlańcem. Dziś jego romantyczne, melancholijne piosenki nuci cała Polska. Przeczytajcie fascynującą rozmowę Marty Szarejko z Kortezem.

6. Jak zachować się przy feministce? Specjalnie dla ELLE dyskutują o tym m.in. Agata Passent i Janusz Rudnicki.

7. Gang Hillary Clinton. Poznaj kobiety, które stoją za najpotężniejszą kobietą w amerykańskiej polityce.

8. Sesja z gwiazdą naszej okładki, najbardziej rozchywtywaną modelką sezonu Julią Banaś. Zdjęcia w punkowym klimacie robiliśmy w Londynie.

9. Wyjątkowy dodatek ślubny. Tylko w ELLE dowiesz się, jak się ubrać i umalować w ten szczególny dzień.

10. Winne usta, krótkie włosy, rozświetlona cera. Oto najważniejsze trendy w makijażu na nowy sezon prosto ze światowych wybiegów.

Wrześniowe ELLE już w kioskach!