Pierścionek zaręczynowy: Kopi

Dla syrenek, fanek morskich opowieści i klimatu boho. Prosty pozłacany pierścionek z nieregularną perełką od Kopi pokochają wszystkie przyszłe narzeczone, którym bliska sercu jest natura. Możecie być pewni, że taki biżuteryjny unikat będzie strzałem w dziesiątkę. 

Paris Hilton zaręczyła się! Jej czwarty pierścionek zaręczynowy to najmodniejszy model 2021 roku>>

Pierścionek zaręczynowy: Jagg.

Zielony szmaragd zakuty w 14-karatowe złoto (kochamy to połączenie kolorów) i oprawa kamienia wykończona subtelnymi zdobieniami. Jego klimat flirtuje z vintage, dlatego może być dobrą alternatywą dla przekazywanego z pokolenia na pokolenie pierścionka zaręczynowego. Zrobi wrażenie nawet na najbardziej wymagającej partnerce. 

Pierścionek zaręczynowy: Rosa Chains

Jeśli chodzi o biżuterię na wyjątkową okazję - Rosa Chains jest zawsze jednym z naszych pierwszych wyborów. Do projektów Agnieszki Rosy wzdychamy regularnie, a minimalistyczne pierścionki dodajemy do tajemnych zaręczynowych wishlist. Tym razem wpadły nam w oko trzy: Mary Ring z żółtego złota i z wpisanym w kwadrat brylantem w szlifie princessa, bardziej swobodna w swojej formie Cecilia (brylant o szlifie owalnym), a także gładka obrączka Dahlia z maleńkim diamentem. 

Pierścionek zaręczynowy: Matylda Zielińska 

Projektantka Matylda Zielińska z myślą o indywidualistkach zaprojektowała pierścionek zaręczynowy z... nieoszlifowanym diamentem. Kamień zachwyca nieregularnością i swoim delikatnym matem, a dzięki temu, że jest surowy, każdy pierścionek tego modelu wygląda trochę inaczej. Czy może być bardziej wyjątkowo?

Pierścionek zaręczynowy: Mokave

Bliżej mu do sygnetu z oczkiem niż tradycyjnego pierścionka zaręczynowego - i dlatego właśnie kochamy ten złocony model. Do wyboru są trzy kamienie o szlifie okrągłym: szmaragd, szafir i rubin. 

Pierścionek zaręczynowy: Jubiler Schubert

Krótko i na temat: klasyka w hollywoodzkim wydaniu, która nigdy się nie zestarzenie. Pytanie tylko, czy Wasza wybranka woli srebro, a może jednak złoto? 

Pierścionek zaręczynowy: Luna Mood

Pierścionek z szafirem w kolorze bezchmurnego nieba? Taką właśnie biżuterię na oświadczyny proponuje marka Luna Mood, która swoje delikatne i proste modele tworzy ręcznie i tylko na zamówienie. PS Podarujcie go koniecznie ukochanej, jeśli ma niebieskie oczy (będzie zachwycona).

7 pięknych sukienek, które założymy na kameralne letnie wesele. To najmodniejsze modele tego sezonu>>

Pierścionek zaręczynowy: Sote

Ten model powstał z myślą o byciu świadkiem najpiękniejszych historii miłosnych. Love Ring projektu uwielbianej przez polskie minimalistki marki Sote to złoty pierścionek z oprawionym 3 mm diamentem, który wykonano tradycyjnymi technikami złotniczymi. 

Pierścionek zaręczynowy: Magda Rychard

Złoty pierścionek z szafirem, w którym błękitny kamień opleciony jest niczym dłońmi. Artystyczny model projektu Magdy Rychard zachwyci fanki artystycznego podejścia do biżuterii. 

Pierścionek zaręczynowy: Savvy

A może różowe złoto? Model Audrey od Savvy to pierścionek zaręczynowy wykonany z tego kruszcza, którego efekt rose gold podkreśla dodatkowo kamień - mieniący się na łososiowo morganit. Piękny! 

Pierścionek zaręczynowy: Elfjoy

Unikatowy pierścionek, którego sercem (obok niewielkiego diamentu) jest akwamaryn z ilmenitem. Sam akwamaryn jest już niestandardowy: został odkryty kilka lat temu na Madagaskarze. To jednak nie wszystko, bo znajdziemy w nim inkluzje ilmenitu, minerału, który występuje także... na księżycu. "Love to the moon and back" nabiera nowego znaczenia.

Tiffany & Co. wprowadzi pierwszą w historii kolekcję pierścionków zaręczynowych zaprojektowanych specjalnie dla mężczyzn>>

Więcej zdjęć wybranych przez nas pierścionków zaręczynowych znajdziecie w galerii. Udanych oświadczyn!