Pierścionki zaręczynowe gwiazd

Pierścionki zaręczynowe gwiazd wzbudzają niekiedy więcej emocji niż... same śluby i nierzadko stają się inspiracją dla wielu jubilerów. Zdjęcia tych najpiękniejszych (jak fotografie pierścionków zaręczynowych Lady Gagi, Kate Moss czy Angeliny Jolie) czasami krążą po sieci dłużej niż trwa miłość ich właścicielek. My przyglądamy się pierścionkom zaręczynowym gwiazd bliżej. Ile kosztują? Przy jakiej okazji zostały podarowane i kiedy ujrzały światło dzienne? Sprawdźcie!

Oryginalne pierścionki zaręczynowe
Większość gwiazd otrzymuje pierścionki zaręczynowe  z ogromnym brylantem. Wiele z nich jest do siebie podobnych. Jednak jeśli chodzi o oryginalność, to z pewnością najbardziej postarał się  Benjamin Millepied. Podarował on Natalie Portman pierścionek "ekologiczny". Oryginalny był także pierścionek zaręczynowy Lady Gagi. Chociaż jej miłość z Taylorem Kinney'em nie przetrwała, to zdjęcie brylantu w kształcie serca nadal krąży po internecie.

Najdroższe pierścionki zaręczynowe
Wśród gwiazd najdroższym pierścionkiem zaręczynowym może (a dokładnie mogła) pochwalić się Kim Kardashian. Celebrytka otrzymała od Kany'ego Westa brylant warty 4,5 miliona dolarów. Został on niestety skradziony, kiedy to złodzieje napadli na apartament Kim w Paryżu. Do najdroższych pierścionków zaręczynowych gwiazd należą także te, które przyjęły: Mariah Carey, Catherine Zeta-Jones, Victoria Beckham czy Beyoncé.

Pierścionek zaręczynowy Kate Middleton
"Pierścionek zaręczynowy Kate Middleton" to jedna z najchętniej wyszukiwanych fraz jeśli chodzi o pierścionki zaręczynowe gwiazd. Kobiety na całym świecie zachwycają się 18-karatowego szafirem otoczonym 14 diamentami umieszczonymi w białym złocie. Pierścionek zaręczynowy Kate jest szczególny także dlatego, że wcześniej należał do matki Williama - księżnej Diany. Co ciekawe, nie został zaprojektowany specjalnie dla niej. Karol oświadczył się bez pierścionka. Dopiero gdy Diana powiedziała "tak", wybrała go z katalogu Garrard Jewellers.

Zobaczcie najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe gwiazd>>