Ostatnio pisałyśmy o tym, że Magdalena Frąckowiak znalazła się na okładce ELLE Spain i że odebrała nagrodę dla "Kobiety roku" magazynu GQ. Polska top modelka znana jest także jako projektantka biżuterii. W jej autorskiej marce Magdalena Frackowiak Jewelery znajdziecie delikatne pierścionki zaręczynowe z różowego złota z diamentem i nietypowe "otwarte" obrączki z brylantowym wykończeniem.

Ponadczasowy minimalistyczny  model na cienkiej złotej obrączce z brylantem wypatrzyłyśmy w ofercie Rosa Chains. W kolekcji marki znajdziecie też bardziej ekstrawagancką biżuterię - miłośniczce mody podarujcie sygnet z brylantem albo pierścionek z szafirem i brylantem - to połączenie stało się modne za sprawą pierścionka zaręczynowego Kate Middleton.

Czytaj też: Polskie marki biżuteryjne, które musicie znać>>>>

Czytaliście nasz artykuł o tym, że trendem są pierścionki zaręczynowe z czarnymi kamieniami (zobaczcie>>>)Właśnie taki odnalazłyśmy w ofercie marki Jagg. - spodoba się fankom stylu retro. Dodatkowo w butiku stacjonarnym marki przy ul. Czarnieckiego 11. kupicie też unikatowe pierścionki z brylantami w misternej, ręcznej oprawie - są dostępne tylko w pojedynczych egzemplarzach, dlatego nie znajdziecie ich na stronie internetowej. 

Chcecie zaskoczyć swoją partnerkę? Zamiast klasycznego pierścionka zaręczynowego z brylantem podarujcie jej pierścionek od Minty dot z bańką z borowo-krzemowego szkła - w jej wnętrzu możecie umieścić sekretną wiadomość. 

Piękne pierścionki zaręczynowe z polską metką znalazłyśmy też w butikach i sklepach online marek: Panama jewels i Anka Kruk.

Czytaj też: Na którym palcu nosi się pierścionek zaręczynowy? >>>