Znaki zodiaku, które lubią być singlami:

Panna: osiąga każdy swój cel

Panna ma poważną listę rzeczy do zrobienia, której nie może odhaczyć, będąc w związku. Miłość wprowadza w jej codzienność lekki chaos, a tego najbardziej się obawia. Preferuje wykonywać zadania w pojedynkę, samodzielnie dopinając sprawy na ostatni guzik. Kiedy nie ma zmartwień dotyczących relacji, bez trudu osiąga każdy swój cel. Może ćwiczyć jogę o 6 rano, a później bez wyrzutów zająć się pracą. Singielskie życie Panny to pasmo sukcesów, za to związek przyćmiewa drzemiący w niej potencjał. Ten znak zodiaku jest bardzo wybredny, więc długo poczeka na tego jedynego.

Strzelec: może zrobić wszystko, o czym marzy

Strzelec błyskawicznie się nudzi, a rutyna wysysa z niego inspiracje. Chciałby przeżywać dzikie przygody, lecz często bycie w związku mu to uniemożliwia. Jeśli nie ma partnera, z którym pójdzie w świat, prędzej czy później uwolni się z relacji. Rzuci się w romanse bez zobowiązań, żeby zaspokoić podstawowe potrzeby. Ten wolny duch nie zrezygnuje ze swoich szalonych marzeń. Woli podróżować i poznawać wielu ludzi niż dedykować życie jednej osobie. Dopiero kiedy ma pełną swobodę, odkrywa swoje prawdziwe powołanie. 

Wodnik: nareszcie jest zupełnie niezależny 

Wodnik do nikogo się nie dopasowuje. Prędzej to jego potencjalny partner będzie musiał nauczyć się żyć w świecie Wodnika. Ten zodiakalny indywidualista ceni sobie swobodę ponad wszystko. Nie lubi poświęcać się dla idei, które nie są zgodne z tym, co czuje w środku. Ma problem z tłumaczeniem się ze swoich zachowań, dlatego spowiada się tylko przed samym sobą. Chce mieć czas na pasję, pracę i znajomych, którzy dają mu poczucie kompletności. Wodnik osiąga wielkie rzeczy, jeśli nikt go przed niczym nie powstrzymuje.  

Ryby: łączą się ze światem ze swoich fantazji 

Ryby kochają być w związku, ale równie dobrze czują się singlami. Zanurzają się wtedy w swoim świecie fantazji i czerpią z niego swoją siłę twórczą. Oczywiście, nieustannie wikłają się w romanse, ale gdy relacja zaczyna je przytłaczać, natychmiast odpływają w siną dal. Potrzebują odrobiny samotności, żeby zacząć prawidłowo funkcjonować. Wygrzewają się w swoim własnym blasku, nie musząc zabiegać o niczyje względy. Znajdują miłość w sztuce, zwierzętach, naturze, kwiatach i wszystkim, co sprawia im najdrobniejszą radość. 

Jak znaki zodiaku zaczynają związki? >>