Co każdy znak zodiaku ceni sobie w partnerze?

Baran: entuzjazm

(21 marca - 19 kwietnia) 

Baran to odważny, pełen pasji znak ognia. Zawsze szuka nowych doświadczeń i emocji. Jest bardzo spontaniczny. Działa impulsywnie, zazwyczaj pod wpływem swoich pierwotnych instynktów. Najbardziej doceni partnera, który tak samo, jak on, ma w sobie niepohamowany entuzjazm. Musi kochać życie i być gotowym na przeżycie z Baranem każdej możliwej przygody. 

Byk: wielka uczuciowość

(20 kwietnia - 20 maja)

Bykiem rządzi Wenus, planeta kojarzona z miłością i romansem. Nie dziwi zatem, że ten znak zodiaku naprawdę doceni partnera, który będzie okazywać mu swoją miłość. Astrologiczny rogacz jest bardzo pewny siebie. Ma wielkie serce, lecz jeśli trafi na osobę chłodną i wyrachowaną, jego uparta, zazdrosna natura weźmie górę nad namiętnością. Dopiero czuła, otwarta osoba wydobędzie z niego wszystko, co najlepsze

Bliźnięta: kreatywność

(21 maja - 20 czerwca)

Bliźnięta są niezwykle inteligentne. Świat to dla nich jedna wielka zagadka, którą nieustannie próbują rozwikłać. Kręci je to, co tajemnicze i nieznane, dlatego kochają poznawać nowych ludzi. Dopóki nieznajomy jest intrygujący, traktują go jak swoją drugą połówkę. Jednak szybko przeskakują z kwiatka na kwiatek, kiedy przestają czuć dreszczyk emocji. Muszą być z kimś, kto je stymuluje. Kochanek powinien nieustannie je podniecać, zapewniając im atrakcje każdego dnia. Tylko ktoś równie kreatywny i szalony ma szansę dotrzymać tempa Bliźniętom.

Rak: życzliwość

(21 czerwca - 22 lipca)

Rak ma miękkie, wrażliwe serce. Na co dzień zakłada emocjonalną zbroję, która ochrania jego kruche wnętrze. Jak kocha, to na zawsze, całym sobą, jednak z byle powodów popada w paranoję. Doceni partnera, który tak jak on, jest delikatny z natury i zawsze kieruje się życzliwością. Nie chce, żeby ktoś nieustannie go ranił. Woli rozwiązywać konflikty pokojowo. Będzie z kimś, kto da mu poczucie bezpieczeństwa oraz pogłaszcze go po głowie w złe dni. 

Znaki zodiaku skłonne do zdrady >>