Co każdy znak zodiaku ceni sobie w partnerze?

Baran: entuzjazm

(21 marca - 19 kwietnia) 

Baran to odważny, pełen pasji znak ognia. Zawsze szuka nowych doświadczeń i emocji. Jest bardzo spontaniczny. Działa impulsywnie, zazwyczaj pod wpływem swoich pierwotnych instynktów. Najbardziej doceni partnera, który tak samo, jak on, ma w sobie niepohamowany entuzjazm. Musi kochać życie i być gotowym na przeżycie z Baranem każdej możliwej przygody. 

Byk: wielka uczuciowość

(20 kwietnia - 20 maja)

Bykiem rządzi Wenus, planeta kojarzona z miłością i romansem. Nie dziwi zatem, że ten znak zodiaku naprawdę doceni partnera, który będzie okazywać mu swoją miłość. Astrologiczny rogacz jest bardzo pewny siebie. Ma wielkie serce, lecz jeśli trafi na osobę chłodną i wyrachowaną, jego uparta, zazdrosna natura weźmie górę nad namiętnością. Dopiero czuła, otwarta osoba wydobędzie z niego wszystko, co najlepsze

Bliźnięta: kreatywność

(21 maja - 20 czerwca)

Bliźnięta są niezwykle inteligentne. Świat to dla nich jedna wielka zagadka, którą nieustannie próbują rozwikłać. Kręci je to, co tajemnicze i nieznane, dlatego kochają poznawać nowych ludzi. Dopóki nieznajomy jest intrygujący, traktują go jak swoją drugą połówkę. Jednak szybko przeskakują z kwiatka na kwiatek, kiedy przestają czuć dreszczyk emocji. Muszą być z kimś, kto je stymuluje. Kochanek powinien nieustannie je podniecać, zapewniając im atrakcje każdego dnia. Tylko ktoś równie kreatywny i szalony ma szansę dotrzymać tempa Bliźniętom.

Rak: życzliwość

(21 czerwca - 22 lipca)

Rak ma miękkie, wrażliwe serce. Na co dzień zakłada emocjonalną zbroję, która ochrania jego kruche wnętrze. Jak kocha, to na zawsze, całym sobą, jednak z byle powodów popada w paranoję. Doceni partnera, który tak jak on, jest delikatny z natury i zawsze kieruje się życzliwością. Nie chce, żeby ktoś nieustannie go ranił. Woli rozwiązywać konflikty pokojowo. Będzie z kimś, kto da mu poczucie bezpieczeństwa oraz pogłaszcze go po głowie w złe dni. 

Znaki zodiaku skłonne do zdrady >>

Lew: lojalność

(23 lipca - 22 sierpnia)

Lew sprawia wrażenie skupionego wyłącznie na sobie, ale nie warto oceniać go w ten sposób. To zarazem bardzo uczuciowa istota, niezwykle lojalna wobec swoich najbliższych. Tej samej wartości poszukuje u partnera. Pragnie poczuć, że jest czyimś jedynym wyborem i już nikt inny się nie liczy. Nie chce być jedną z wielu gwiazd na niebie. Musi stać się Słońcem, oślepiać swoim blaskiem. Być jedynym źródłem światła, inspiracji, gorąca. 

Panna: troskliwość

(23 sierpnia - 22 września)

Panna dba o wszystkich ludzi w swoim życiu. Myśli naprzód. Jako pierwsza wyciąga pomocną dłoń i jest szczęśliwa, że robi przysługę, jeszcze zanim ktoś ją o to poprosi. Marzy, by jej partner odwzajemniał się tym samym. Chce, żeby ta wymarzona bratnia dusza wyręczała ją w niektórych codziennych czynnościach i troszczyła się o to, by Panna miała dobrze. Tak, by nareszcie mogła odetchnąć z ulgą.

Waga: uczciwość

(23 września - 22 października)

Dla Wagi sens życia tkwi w równowadze. Planeta Wenus uczyniła ją niezwykle romantyczną istotą. Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku uwielbiają okazywać swoje uczucia, lecz miłość wyrażają przede wszystkim przez uczciwość. Tego samego oczekują od partnera. Nie zwiążą się z kanciarzem lub notorycznym kłamcą. Chcą być z kimś, kto w związek włoży taki sam wkład. Musi dobrze je traktować i zawsze mówić prawdę. Dzięki temu relacje Wag stają się harmonijne. 

Skorpion: wiarygodność

(23 października - 21 listopada) 

Skorpion kocha głęboko i namiętnie, jednak bardzo trudno go zdobyć. Tym, co najbardziej przekonuje tę istotę, jest wiarygodność przyszłego partnera. Ten znak wodny upewni się wielokrotnie, że może zaufać osobie, do której planuje powoli się zbliżyć. Dopiero gdy poczuje się naprawdę bezpiecznie, pokaże swoje uczuciowe oblicze. Z daleka wywęszy oszusta. Od razu da znać, że nie tędy droga.

Znaki zodiaku, które najtrudniej rozkochać >>

Strzelec: optymizm

(22 listopada - 21 grudnia)

Strzelec to urodzony optymista. Można odnieść wrażenie, że życie zawsze toczy się na jego korzyść. Powodem jest rządzący nim Jowisz, planeta przynosząca szczęście. W rezultacie Strzelce myślą pozytywnie i szczerze spełniają wszystkie swoje marzenia. Takiego podejścia oczekują od partnera. Przed pesymistą uciekną, gdzie pieprz rośnie. Jeśli zrozumieją, że nie mogą kogoś zmienić, nie dadzą wyssać z siebie swojej dobrej energii. Zazwyczaj otaczają się ludźmi, którzy podzielają ich miłość do życia. 

Koziorożec: odpowiedzialność

(22 grudnia - 19 stycznia)

Koziorożec ciężko na siebie pracuje. Ma swoje cele i pragnie je osiągnąć. Zdecydowanie potrzebuje partnera na zbliżonym poziomie ambicji. Męczą go relacje typu mistrz i uczeń. Oczekuje, że jego druga połówka będzie zachowywać się odpowiedzialnie. Nie ma ochoty opiekować się "dzieckiem" lub planować cudze życie. W związku z Koziorożcem każdy musi być dorosły

Wodnik: niezależność

(20 stycznia - 18 lutego)

Wodnik to najbardziej niezależne stworzenie w całym kole zodiaku. Czuje się szczęśliwy we własnym towarzystwie i potrzebuje sporej przestrzeni w związku. Jeśli się z kimś zwiąże, będzie to partner, który jest samodzielny, podobnie jak on. Wodniki nie lubią czuć na sobie żadnej presji. "Tego jedynego" poszukują bardzo długo. Niełatwo poskromić ich dziką naturę. 

Ryby: romantyczność

(19 lutego - 20 marca)

Ryby to najprawdziwsi romantycy, którzy wiecznie fantazjują o swojej miłości. Od dziecka marzą o związku z kimś, kto dosłownie zmiecie je z nóg. Kochają wielkie i małe gesty. Lubią być zaskakiwane. Oczekują wielkiej uczuciowości oraz rozpieszczania ich na każdym kroku. Nie zadowolą się byle kąskiem. Chcą dostać to, czego pragną od zawsze, chociażby miały czekać w nieskończoność. Dopiero wtedy osiągną spełnienie w relacji. 

Znaki zodiaku, które złamią ci serce >>