Horoskop 2021 na ostatni tydzień stycznia:

Przed nami czas pełen wrażeń, o których zadecydują trzy ważne zjawiska. To może być początek wielu zmian wpisanych w rok 2021. Głowa do góry! W walce z przeciwnościami losu lepiej kierować się optymizmem. Już 28 stycznia Wenus utworzy koniunkcję z Plutonem, władcą transformacji. Tym samym nada wyższy priorytet rzeczom mającym wpłynąć na naszą przyszłość. Pora zaakceptować prawdę i przestać mieć sekrety przed drugą połówką. Ów aspekt wyciąga na wierzch tajemnice, żeby zdemaskować wszystkie kłamstwa, a w rezultacie oczyścić atmosferę. Jego energia rozświetli każdy cień.

Księżyc w Lwie daje poczucie ciepła, otwartości i bezpośredniości. Ułatwia mówienie tego, co płynie z serca.

Pełnia Księżyca w Lwie też odbędzie się w trakcie przełomowego 28 stycznia. Zjawisko zachęci nas do bycia kreatywnym i porzucenia lęków, które blokują ekspresję. Wzmocni nasze aktualne przekonania, dając nam poczucie, że możemy wszystko. 

Tydzień zakończy pierwsza w tym roku retrogradacja Merkurego. Od 30 stycznia nasze życie może wywrócić się do góry nogami. Ponieważ ruch wsteczny planety komunikacji odbywa się w Wodniku symbolizującym postęp, powinnyśmy spodziewać się wielkiego przewrotu, szczególnie na arenie międzynarodowej. Ten czas sprzyja również emocjonalnej wędrówce w głąb siebie, aby na spokojnie przepracować problemy. Lepiej przemyśleć swój plan działania, zanim podejmiemy jakiekolwiek decyzje.