Jak znaki zodiaku zaczynają związki?

Baran

Osoby spod znaku Barana przez pierwsze tygodnie związku adorują wybranka i poświęcają mu cały swój czas wolny. Jednak po miesiącu zauważają, że wadzi to z ich codzienną rutyną czy energicznym usposobieniem, w wyniku czego spuszczają z tonu. Partnerzy Baranów odczuwają brak zainteresowania i próbę oziębienia stosunków. W rzeczywistości chodzi jednak o to, że Baran potrzebuje ustatkowania się, a nie relacji rodem z filmów romantycznych.

Byk

Niektóre znaki zodiaku w związku uważają na swój każdy czyn i słowo. Taki właśnie jest Byk. On podchodzi do nowych relacji z ostrożnością. Zwraca uwagę na najmniejsze szczegóły, ciągle wszystko analizuje i okazuje uczucia z umiarem. Kiedy jednak przekona się, że nowy partner jest godny zaufania, zaczyna w całości poświęcać się relacji. Jednak miej na uwadze, że Byki są oziębłe, dopóki związek nie stanie się poważny. Wtedy można się spodziewać najgorętszych uczuć!

Bliźnięta

Bliźnięta czują strach przed podjęciem decyzji. Rzadko przyczyniają się do inicjowania sytuacji wnoszących związek na zupełnie nowy etap. Ich wybory muszą być dokładnie przemyślane i przeanalizowane pod każdym kątem. Nie spodziewaj się więc, że prędko poznasz rodzinę swojego ukochanego. Spontaniczne decyzje o wypadzie w góry czy za granicę też będziesz podejmować ty. Czy warto w to wchodzić? Tak, bo Bliźnięta są bardzo wierne i lojalne w miłości.

Rak

Raki przywiązują się do nowych partnerów na tyle szybko, że już po kilku tygodniach związku są w stanie odczuwać strach przed rozstaniem. Właściwe połączenie znaków zodiaku w tym przypadku ma duże znaczenie. Pesymistyczne nastawienie Raka nie spotka się z aprobatą twardo stąpającego po ziemi Koziorożca czy Wodnika, który chce, by to jego emocje i plany zawsze były najważniejsze. Relacje z Rakami są jednak ciepłe oraz pełne namiętności, o ile odczuwają, że są doceniane. One mają swój zodiakalny ideał: najlepiej dopasowane do nich są wrażliwe Ryby i szczery Skorpion. 

Najwięksi pesymiści i optymiści według znaku zodiaku >> 

Lew

Lwy kochają przejmować inicjatywę w nowych relacjach. Czują się wspaniale, kiedy mają możliwość organizowania randek i sprawiania radości ukochanym osobom. Adorują, prawią komplementy, przygotowują prezenty-niespodzianki. Jawią się nam jako ideał partnera. Niestety, w związku walczą o dominację. Mogą  popaść w konflikt ze znakami zodiaku, które również lubią inicjować i przewodzić. Szybko zakończą swój romans z Wodnikiem, Strzelcem lub nieustępliwym Skorpionem. 

Panna

Panny wchodzą w związki z osobami, którym bezgranicznie ufają. Rozwój ich relacji jest więc dość powolny. Wstrzymują się też długo z wyznaniem miłości. Nie dlatego, że jej nie odczuwają. Po prostu wolą poczekać, aż partner wypowie jako pierwszy dwa najważniejsze słowa. Panny dbają jednak o samopoczucie ukochanego lub poruszają kwestie związane z oczekiwaniami obydwu stron. Niestety, horoskop związku dla Panny z każdym innym znakiem zodiaku nie zapowiada płomiennej miłości. W końcu rządzi nią żywioł ziemi - stawia na trwałą i dojrzałą relację.

Waga

Wagi uwielbiają spędzać pierwsze tygodnie związku wyłącznie z partnerem. Najchętniej zaszyłyby się z nim w domku w górach na cały miesiąc, z możliwością zamawiania jedzenia do łóżka. Wraz z upływem czasu, emocje Wagi stabilizują się jednak na tyle, że nie odczuwa ona dyskomfortu przy dłuższej rozłące ze swoim ukochanym. Horoskop miłosny dla osób spod tego znaku zodiaku zapowiada cały wachlarz doświadczeń i ekscytujących uczuć. Ostrzega jednak przed brakiem rozmów. Waga potrzebuje szczerej i częstej komunikacji, by mogła czuć się pewnie przy drugiej połówce.

Skorpion

Skorpiony są zazdrosne o swojego partnera i lubią chwalić się związkiem przed innymi. Mogą więc nalegać na szybkie ujawnienie ich miłosnej relacji przed znajomymi oraz rodziną. Bywają też niezwykle pamiętliwe: potrafią wypomnieć błędy z początku związku nawet po kilku latach bycia razem. Tworzą jednak trwałe, długoletnie relacje pełne gorących wyznań i uniesień. Dopasowanie zodiakalne w ich przypadku nie pozostaje bez znaczenia. Najlepiej dogadują się ze szczerymi Strzelcami, emocjonalnymi Rakami oraz uduchowionymi Rybami. 

Strzelec

Strzelce nie zmieniają się dla drugiej połówki. Jeśli są wrażliwe, będą okazywać swoje słabości. Gdy jednak rządzi nimi impulsywność, miewają napady złości przy nowym partnerze, nie zważając na aurę nieśmiałości, towarzyszącą rozwojowi uczuć. Tak przejawia się ich szczerość. Już po kilku tygodniach relacji ze Strzelcem można określić, czy ta miłość nam służy i czy chcemy uczynić z niej trwały, poważny związek. Uwaga - ich urok osobisty szybko sprawia, że jesteśmy w stanie wybaczyć im wszystko.

Koziorożec

Koziorożcom raczej nie zdarza się zakochiwać od pierwszego wejrzenia. Jeśli już zaczynają nowy związek, oznacza to, że są zdecydowane i poważnie traktują swojego wybranka. Chociaż osoby spod tego znaku poświęcają dużo czasu znajomym czy rodzinie, chętnie wynagradzają to partnerom, zapraszając ich w ciekawe miejsca. Najlepsza dla Koziorożca będzie Panna. Oba te znaki są bardzo rozważne i jednocześnie pewne swojej miłości.

Wodnik

Osoby spod tego znaku lubią być w centrum uwagi w każdym nowym związku. Dopasowanie zodiakalne partnerów ma więc w ich przypadku duże znaczenie. Najlepiej poczują się ze Strzelcami lub szalonymi Bliźniętami, które nie widzą żadnego problemu w poleganiu na planach innych osób. Wodniki z reguły kochają mocno i gorąco. Licz się z tym, że często podkoloryzują różne sytuacje na swoją korzyść.

Ryby

Ryby zaczynają wszystkie nowe związki z pełną nadzieją na szczęśliwe zakończenie. Odczuwają ogromną ekscytację przed każdym spotkaniem ze swoim ukochanym. Do tego stopnia, że potrafią szykować się na nie długimi godzinami. Uwielbiają czułe gesty i romantyczne zapewnienia o miłości. Zgodność znaków zodiaku w związku Ryb jest istotna – najlepiej łączą się z czułymi Rakami.