Jak znaki zodiaku zaczynają związki?

Baran

Osoby spod znaku Barana przez pierwsze tygodnie związku adorują wybranka i poświęcają mu cały swój czas wolny. Jednak po miesiącu zauważają, że wadzi to z ich codzienną rutyną czy energicznym usposobieniem, w wyniku czego spuszczają z tonu. Partnerzy Baranów odczuwają brak zainteresowania i próbę oziębienia stosunków. W rzeczywistości chodzi jednak o to, że Baran potrzebuje ustatkowania się, a nie relacji rodem z filmów romantycznych.

Byk

Niektóre znaki zodiaku w związku uważają na swój każdy czyn i słowo. Taki właśnie jest Byk. On podchodzi do nowych relacji z ostrożnością. Zwraca uwagę na najmniejsze szczegóły, ciągle wszystko analizuje i okazuje uczucia z umiarem. Kiedy jednak przekona się, że nowy partner jest godny zaufania, zaczyna w całości poświęcać się relacji. Jednak miej na uwadze, że Byki są oziębłe, dopóki związek nie stanie się poważny. Wtedy można się spodziewać najgorętszych uczuć!

Bliźnięta

Bliźnięta czują strach przed podjęciem decyzji. Rzadko przyczyniają się do inicjowania sytuacji wnoszących związek na zupełnie nowy etap. Ich wybory muszą być dokładnie przemyślane i przeanalizowane pod każdym kątem. Nie spodziewaj się więc, że prędko poznasz rodzinę swojego ukochanego. Spontaniczne decyzje o wypadzie w góry czy za granicę też będziesz podejmować ty. Czy warto w to wchodzić? Tak, bo Bliźnięta są bardzo wierne i lojalne w miłości.

Rak

Raki przywiązują się do nowych partnerów na tyle szybko, że już po kilku tygodniach związku są w stanie odczuwać strach przed rozstaniem. Właściwe połączenie znaków zodiaku w tym przypadku ma duże znaczenie. Pesymistyczne nastawienie Raka nie spotka się z aprobatą twardo stąpającego po ziemi Koziorożca czy Wodnika, który chce, by to jego emocje i plany zawsze były najważniejsze. Relacje z Rakami są jednak ciepłe oraz pełne namiętności, o ile odczuwają, że są doceniane. One mają swój zodiakalny ideał: najlepiej dopasowane do nich są wrażliwe Ryby i szczery Skorpion. 

Najwięksi pesymiści i optymiści według znaku zodiaku >>