Jeśli jesteście rannymi ptaszkami i uwielbiacie śniadania, którymi można nakarmić żołądek i wzrok - zainteresuje Was na pewno temat kolejnej edycji konkursu fotografii kulinarnej Signature Photo Dishes. W tym roku organizator - warszawska restauracja Signature - zachęca pod hasłem BREAKFAST TIME! do uwieczniania na zdjęciach śniadań i wrzucania ich z odpowiednimi oznaczeniami na Instagrama lub Facebooka oraz przesłania poprzez formularz online. Najpiękniejsze z fotografii wybierze profesjonalne jury (m.in. Lidia Popiel, Ada Fijał, Marcin Mazur), które wręczy zwycięzcom vouchery do restauracji Signature, aparaty fotograficzne od Fujifilm Polska oraz ekspresy do kawy i zapas kawy od Nespresso.  

„Breakfast time to wdzięczne hasło, które wydaje mi się, że zauroczy wiele osób. Instagram przecież już pęka w szwach od świetnych zdjęć różnych śniadań ale mam nadzieję, że nie wszystkie zgłoszenia będą w jednej tylko stylistyce tzw. 'instagramowej', czekamy na coś co nas zaskoczy. Dodam jeszcze, że wbrew pozorom nie jest to taki super łatwy temat do sfotografowania, bo choć zauważyłem, że Polacy zaczęli dbać bardzo o smaki i estetykę swoich dań, to jednak na pewno ważna tutaj będzie ogólna kompozycja całego zdjęcia”- mówi Marcin Mazur dyrektor spółki zarządzającej restauracją. 

Konkurs Signature Photo Dishes doczekał się już trzeciej edycji i może poszczycić się dużą ilością zgłoszeń, profesjonalnym jury oraz wartościowymi nagrodami. W pierwszej edycji pasjonaci fotografii kulinarnej fotografowali danie, które sami mieli przygotować, w kolejnej edycji motywem przewodnim były desery, które pobudziły kubki smakowe całemu gronu jury. Tym razem w III edycji konkursu zadaniem do sfotografowania są śniadania. Będzie ona dodatkowo wyjątkowa, ponieważ zostaną przyznane także wyróżnienia zdjęć - specjalne zaproszenia na pairingi kawy i deserów do restauracji Signature. 

ZASADY KONKURSU:

Konkurs fotograficzny, którego hasłem przewodnim jest BREAKFAST TIME, czyli ŚNIADANIA. O tej tematyce trzeba zrobić zdjęcie, a następnie:

1. Umieścić je na swoim profilu Instagram lub Facebook oraz podpisać je hasztagami: #signaturephotodishes #signaturerestaurant #nespresso w przypadku Instagrama polubić i oznaczyć profil restauracji – @Signature_Restaurant_Warsaw (polubić go), a w przypadku Facebooka polubić i oznaczyć fanpage Signature Restaurant (polubić fanpage)

2. Wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.signaturerestaurant.pl w zakładce konkurs wraz ze zdjęciem konkursowym o tematyce BREAKFAST TIME

NAGRODY:

I miejsce:

1000 złotych do wykorzystania w Restauracji Signature, aparat fotograficzny Fujifilm instax LiPlay oraz dwa filmy ufundowane przez Fujifilm Polska, ekspres do kawy wraz z zestawem kaw ufundowany przez Nespresso.

II miejsce:

500 złotych do wykorzystania w Restauracji Signature, aparat fotograficzny Fujifilm Instax SQ6 oraz dwa filmy ufundowane przez Fujifilm Polska, ekspres do kawy wraz zestawem kaw ufundowany przez Nespresso.

III miejsce:

300 złotych do wykorzystania w Restauracji Signature, aparat fotograficzny Fujifilm Instax mini 8 oraz dwa filmy ufundowane przez Fujifilm Polska, travel mug ufundowany przez Nespresso.

KONKURS TRWA DO 23.09 2019 roku do godz. 12:00

Więcej informacji znajdziecie na stronie Signature: http://www.signaturerestaurant.pl/signature-photo-dishes/.