Top Model 3, odcinek 10: sesja z Ramem Shergillem

Oglądanie wczorajszego docinka Top Model 3 było prawdziwą przyjemnością. Dziewczyny spotkały się z Ramem Shergillem, fotografem z Londynu. Charyzmatyczny, głośny, energiczny - artysta zasypywał dziewczyny wskazówkami, chwalił z entuzjazmem, ale w razi potrzeby potrafił też skrytykować. Nad wszystkim czuwała Anja Rubik. To jej obecność była dla dziewczyn powodem do nerwów, ale działała też motywująco. Na ocenie top modelki szczególnie zależało Marceli, która nie zrobiła dobrego wrażenia na castingu w D'vision.

Top Model 3: wyjątkowe zdjęcia z backstage'u 10. odcinka >>>

Zdjęcia Rama Shergilla z 10 odcinka Top Model 3

Pewnie zastanawiacie się, skąd stylistka Malwina Wędzikowska wzięła dziwaczne baletki na 21-centymetrowym obcasie. Pochodzą z internetowego sklepu z artykułami erotycznymi Fashion-Style. Zapewne producent nie przypuszczał, że ktokolwiek będzie w nich pozował do zdjęć high fashion. Musiały znaleźć się na planie Top Model 3, żeby podnieść poprzeczkę i sprawdzić determinację finalistek. Renata Kurczab była bliska oblania tego egzaminu.

Za najlepsze z całej sesji uznano zdjęcie Klaudii Strzyżewskiej. Jurorzy Top Model 3 chwalili, że dziewczyna otworzyła się i pokazała silne emocje. Czy na zmianę usposobienia Klaudii wpłynęła stylizacja w duchu haute couture? Modelka pozowała w liściastym gorsecie od Haliny Mrożek i spódnicy Inbar Spector. Mieszkająca w Londynie projektantka izraelskiego pochodzenia jest specjalistką od krynolin, gorsetów i bogatych wykończeń. Jej rękę rozpoznacie także w efektownej kreacji Renaty Kurczab i orientalnej sukience Zuzy Kołodziejczyk (dostępna na stronie projektantki w cenie 1300 funtów).

Top Model 3: polaroidy z backstage'u sesji z Anją Rubik >>>

Za kreacje Marceli, Justyny, Asi Ani odpowiada paryska projektantka Coppélia Pique, a papuzi komplet Tamary Subbotko pochodzi z oferty jednej z bardziej ekscentrycznych marek Londynu MaryMe JimmyPaul.

Osobnym tematem są nakrycia głowy i biżuteria z 10. odcinka Top Model 3. Wyrafinowane błyskotki w hinduskim stylu (Shara Hayz i Sorapol) dodały Zuzannie Kołodziejczyk pewności siebie i zapewniły modelce bilet do Bombaju. Kapelusik Renaty i organiczna biała forma, prezentowana przez Anię Cybulską pochodzą z pracowni polskiej artystki Haliny Mrożek. Z kolei ekscentryczna opaska Justyna Pawlickiej przyjechała ze... słynnego londyńskiego atelier Atsuko Kudo, znanego z lubianych przez Lady Gagę ubrań z lateksu. Pozostałe kapelusiki i toczki udostępniła marka House of Flora, ceniona przez stylistów ELLE UK. W dodatkach od HoF pozowały takie gwiazdy jak Anja Rubik czy Beyoncé.

Zdjęcia z sesji Rama Shergilla w 10. odcinku Top Model 3 w GALERII >>>

W galerii znajdziesz też zdjęcia z castingu w agencji D'Vision, który przeprowadziły surowe Lucyna Szymańska i Anja Rubik (w koszuli i spodniach Balmain). Wyeliminowały z Top Model 3 Aleksandrę Krysiak, do której wkrótce dołączyła Joanna Zaremska.

Foto: Ram Shergill
Stylizacja: Malwina Wędzikowska, współpraca Magdalena Marciniak
Make up: Julita Jaskółka, współpraca Polcia Dzwigala / Gosia Sulima / Agata Kalbarczyk
Fryzury: Emil Zed, współpraca Beata Czapska / Marzena Śliwecka
Manikiur: Marta Magdalena Sander

Czytaj dalej:

Top Model 3: wyjątkowe zdjęcia z backstage'u 10. odcinka >>>

Backstage'u sesji z Anją Rubik w Top Model 3 w wersji POLAROID >>>

Wyjątkowe zdjęcia zza kulis sesji Marcina Tyszki dla Top Model 3>>>

Następna sesja Top Model 3 - modelki z mamami >>>