W 11. odcinku Top Model 3 Klaudia Strzyżewska i Justyna Pawlicka dostały wyjątkową szansę. Dziewczyny najlepiej zrealizowały zadanie, polegające na pozowaniu w stylizacjach à la John Galliano na warszawskim Dworcu Centralnym. Nietypowe wyzwanie zaowocowało bardzo konkretną, ważną dla przyszłości modelek nagrodą - już teraz zostały zaproszenie na sesję do portfolio z cenionym fotografem Łukaszem Dziewicem. Zdjęcia powstały na potrzeby prestiżowej agencji D'vision, zatrudniającej najzdolniejsze "absolwentki" Top Model.

Relacja z 11. odcinka Top Model 3 >>>

Sesje testowe finalistek Top Model 3 są tak różne, jak one same. Chwalona za włoski seksapil Justyna Pawlicka pozowała do zmysłowych zdjęć z fryzurą typu wet look. Fotograf doskonale wydobył jej świdrujące jasnobłękitne oczy, ale nie możemy się oprzeć wrażeniu, że modelka podświadomie robiła "dzióbek". Uroda Justyny świetnie nadaje się do komercyjnych zleceń i zdaje się, że debiutantka chciałaby oprzeć swój wizerunek na seksownej fizjonomii.

Triumf Klaudii w Top Model 3 - sesja z Ramem Shergillem >>>

Bardziej subtelne są zdjęcia Klaudii. Podobne, odsłaniające ciało, streetowe stylizacje zupełnie inaczej wyglądają na bardzo smukłej brunetce. Klaudia Strzyżewska wygląda na zdjęciach Łukasza Dziewica bardzo tajemniczo i sentymentalnie. Wydaje się dziewczyną, która ukrywa jakiś smutny sekret z przeszłości. Musi jeszcze pracować nad mimiką, ale na kilku ujęciach modelce udało się pokazać zadziorność. Choć jurorzy Top Model 3 zarzucają jej zbytnią nieśmiałość i brak energii, Klaudia potrafi pokazać, na co ją stać.

Które zdjęcia testowe oceniacie lepiej? Która z dziewczyn lepiej zaprezentowała się przed obiektywem?

Klaudia i Justyna z Top Model 3 na zdjęciach testowych z D'vision w GALERII >>>

Czytaj dalej:

Kulisy sesji z mamami z 11. odcinka Top Model 3 >>>