Kanibalistyczne kontrowersje

Tematyka filmu okazała się jednak całkiem szokująca, ponieważ jest to historia miłosna dwójki nastoletnich kanibali. Niektórzy przypisują tę fabułę, kontrowersjom wokół Armiego Hammera. Aktor, który grał jedną z głównych ról w "Tamte dni, tamte noce", w ostatnich latach usunął się ze świata mediów, z powodu oskarżeń dotyczących kanibalizmu. Film oparty jest jednak na powieści o tym samym tytule, autorstwa Camille DeAngelis. 

Seriale z różnych stron świata – poznaj TOP11 najlepszych seriali i sprawdź, co obejrzeć

Fabuła  "Bones and All"

"Bones and All" to historia miłosna dwójki młodych kanibali Maren (Taylor Russell) oraz Lee (Timothée Chalamet). To kino drogi, śledzące tułaczkę nastoletniej pary wyrzuconej na margines społeczeństwa. Ten krwawy romans z pewnością okaże się jedną z ciekawszych pozycji filmowych w tym roku. Poza Russell i Chalametem, w filmie zobaczymy też Michael Stuhlbarg, André Holland, Chloë Sevigny, David Gordon-Green, Jessica Harper, Jake Horowitz oraz Mark Rylance.

Premiera  "Bones and All"

Film miał swoja premierę podczas Festiwalu Filmowego w Wenecji, gdzie spotkał się z bardzo pozytywnymi opiniami krytyków. "Bones and All" trafi do kin 23 listopada. 

Getty Images

Nowy sezon „The Crown” budzi niepokój w Pałacu Buckingham. Rodzina królewska podkreśla, że hit Netfliksa to „serial dramatyczny, a nie dokumentalny”