Zachwycała zarówno wytwornymi, wieczorowymi stylizacjami, jak i tymi dziennymi, często przewrotnymi i z olbrzymią dozą luzu. To dzięki niej pokochałyśmy kolarki i daddy sneakers, czy bluzy w stylu vintage noszone z elegancką marynarką i kowbojkami. Styl królowej ludzkich serc ciągle staramy się rekonstruować, redefiniować i czerpać z niego to, co najlepsze. Po premierze czwartej części serialu "The Crown" styl Lady D znów zamieszał w głowach nie tylko redaktorom mody i stylistom, ale także projektantom. Stworzenia kolekcji, która bez problemu odnalazła by się zarówno w szafie księżnej, jak i w naszej, podjęła się polska marka The Odder Side. 

"Księżna Diana to nasza inspiracja od zawsze. Była najlepiej ubraną kobietą tamtych czasów, ikoną stylu i elegancji. Jej stylizacje, ten naturalny luz, ponadczasowe wybory to coś, z czym utożsamiamy się my oraz nasze projekty” - opowiadają założycielki marki, Justyna i Brygida. 

The Odder Side x The Crown

Premiera czwartego sezonu serialu "The Crown" stała się dla polskiej marki pretekstem, do stworzenia kapsułowej kolekcji inspirowanej stylem królowej ludzkich serc. W jej skład wchodzą najbardziej charakterystyczne dla stylu księżnej elementy: miękki kardigan o pięknym splocie w kolorze cukierkowego różu (uwielbiamy!), obszerny kremowy sweter z dwukolorową lamówką i głębokim dekoltem (to Rocket, bestsellerowy model marki w nowej odsłonie), jedwabna granatowa apaszka z kontrastującym obszyciem i połyskujące, wzorzyste scrunchies

Kolekcja The Odder Side x The Crown nie będzie dostępna w regularnej sprzedaży. Jak ją zdobyć? Już teraz na Instagramie marki dostępny jest wyjątkowy konkurs - wszystkie szczegóły znajdziecie w poście poniżej: 

"Do projektu zaprosiliśmy jedną z najciekawszych aktorek młodego pokolenia, Marietę Żukowską. Od dawna jesteśmy pod jej wrażeniem, a na planie nas zachwyciła. W jednej chwili zmieniała nastrój przechodząc od radości, wybuchowej energii, śmiechu, który zaraża wszystkich wokół do smutku i zadumy pozwalającej pokazać inne oblicze Lady Di"

Wszystkie zdjęcia z sesji The Odder Side x The Crown znajdziecie w naszej galerii - to najlepsze, co dziś zobaczycie. 

Credits: 

Diana: Marieta Żukowska

Foto: Mateusz Grzelak

Make up: Wilson 

Hair: Tomek Górecki 

Biżuteria: Desa Biżuteria