Sezon zaręczynowy trwa! Platforma "Lyst" podoła ostatnio, że liczba wyszukiwań frazy "pierścionki zaręczynowe" od połowy czerwca wzrosła o 25%. My też zauważyłyśmy, że coraz częściej "pytacie" Google'a o to, na którym palcu nosi się pierścionek zaręczynowy. Postanowiłyśmy więc sprawdzić, jakie pierścionki zaręczynowe wpisują się w aktualne trendy i które rządzą teraz na instagramie. 

Emma Stone jest zaręczona! Gwiazda pokazała pierścionek zaręczynowy >>

1. Modny pierścionek zaręczynowy: otoczony brylantami 

Kelly Clarkson, Sofia Vergara, Jessica Biel... to tylko kilka gwiazd, które otrzymały od swoich ukochanych duży pierścionek zaręczynowy otoczony małymi brylancikami. Taki pierścionek jest jednocześnie bardzo efektowny, ale też i ponadczasowy. Niektóre marki jubilerskie wprowadzają do kolekcji modele z innymi kamieniami niż brylanty i otoczone cyrkoniami - takie pierścionki są dużo tańsze, ale nadal bardzo strojne. Hitem tego roku są także pierścionki zaręczynowe z kolorowym kamieniem z brylantami dookoła - znajdziecie je w ofercie m.in. Tiffany & Co.

2. Modny pierścionek zaręczynowy: szlif szmaragdowy

Coś dla fanek estetyki retro. Kamienie ze szlifem szmaragdowym (czyli w kształcie prostokąta ze ściętymi rogami à la schodki) przypominają modele z lat 30. Taki szlif kojarzy się także z królewska biżuterią. Jest na tyle widowiskowy, że na pierścionku dobrze wygląda solo.

Czytaj też: Quiz: Który pierścionek zaręczynowy do Ciebie pasuje? >>>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Stephanie Gottlieb (@stephaniegottlieb) Lis 28, 2018 o 5:38 PST


3. Modny pierścionek zaręczynowy: szlif gruszka

Szlif gruszki łączy w sobie dwa kształty - owalny i markizę, na myśl przywodzi łzę albo kroplę wody. Modę na pierścionek zaręczynowy z brylantem ze szlifem gruszką wylansowała Emily Ratajkowski. Top modelka otrzymała go od (obecnie już swojego męża) aktora i producenta filmowego Sebastiana Bear-McClarda. Trzeba przyznać - robi wrażenie. Dodatkowo taki model pierścionka wysmukla optycznie palce.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Emily Ratajkowski (@emrata) Lip 11, 2018 o 6:54 PDT

Czytajcie też: Na którym palcu nosi się pierścionek zaręczynowy >>>>