W większości popularnych sieciówek na próżno szukać działu z "bridal" - prędzej znajdziecie w nich kreacje dla gości weselnych. Spokojnie jednak możecie przejrzeć dostępne białe czy delikatnie kremowe kreacje znajdujące się m.in. w ofertach Zary, & Other Stories czy Mango - część z nich można, z pomocą odpowiednich dodatków, potraktować jak suknie ślubne. Mamy tu na myśli jedwabne slip dresses na ramiączkach typu spaghetti czy koronkowe mini o kroju litery A. Dobierzcie do nich białe wysokie sandałki z paseczków, welon i spinki z perłami i voilà ślubna stylizacja gotowa. 

Stworzenie tej pięknej sukni ślubnej zajęło... aż 10 miesięcy. Było warto! Zobaczcie bajkową kreację znanej influencerki >>

Sukienka Mango / fot. mat. prasowe

Suknia Zara / fot. mat. prasowe

Jednym z nielicznych wyjątków jest H&M. Na stronie internetowej szwedzkiej sieciówki znajdziecie kilkanaście sukni ślubnych. Do wyboru macie kreacje przed kolano, ale także klasyczne maxi. W ofercie dostępne są zarówno minimalistyczne modele, jak i sukienki ozdobione misternymi koronkami i ażurami. Pięknie wyglądają także projekty z wycięciem eksponującym plecy. Ceny sukni ślubnych z H&M? Od 229 zł do 1000 zł.

Suknia ślubna H&M / fot. mat. prasowe

Szukając sukni ślubnej do 1000 zł przejrzyjcie też oferty największych platform sprzedażowych. Efektowne modele znalazłyśmy na stronach Zalando, Showroom czy Asos (nasze wybory najpiękniejszych ślubnych kreacji obejrzycie w galerii). 

Suknie ślubne do 1000 zł [trendy]

Na co zwrócić uwagę przy wyborze sukni ślubnej? Obecnie w trendach są modele eksponujące plecy i te z asymetrycznymi falbanami. Modne są także kreacje utrzymane w minimalistycznej estetyce - niemal pozbawione ozdób. Jeśli wolicie "TAK" powiedzieć w ponadczasowej, bardziej klasycznej sukni ślubnej, poszukajcie sukienek z drapowanymi gorsetami, tiulową spódnicą albo z koronkowymi rękawkami - to z kolei kreacje inspirowana suknią ślubną Kate Middleton.