Mark Zuckerberg pokazał na Instagramie trzy córki

Prezes Mety obchodził swoje okrągłe urodziny 14 maja. Jubileusz celebrował wraz ze swoją żoną, Priscillą Chan oraz córkami: najstarszą ośmioletnią Maximą, sześcioletnią August oraz najmłodszą, trzynastomiesięczną Aurelią. Rodzina celebrowała to wspólnie z Billem Gatese.

„Jestem wdzięczny za moje pierwsze 40 lat! Priscilla urządziła mi małe przyjęcie i odtworzyła kilka miejsc, w których żyłem na początku” - napisał Zuckerberg w opisie posta dodanego na serwis Instagram.

 

 

Priscilla stworzyła miniaturowe scenografie, które były makietami ważnych i istotnych miejsc dla Zuckerberga. Dzięki temu możemy podejrzeć przestrzenie takie jak: sypialnia Marka z czasów jego dzieciństwa, gdzie uczył się kodować, pierwsze mieszkanie z materacem na podłodze zamiast łóżka czy Pinocchio's Pizzeria, w której Zuckerberg przesiadywał jako student. Chan również opublikowała post na swoim instagramowym profilu — urocze zdjęcia zostały opatrzone opisem, w którym przyznaje, że czterdziestolatek nie jest fanem dużych imprez, ale tym razem, z okazji okrągłej rocznicy mogła pozwolić sobie na zorganizowanie czegoś większego.


„Jedną z moich ulubionych cech Marka jest to, że naprawdę wierzy w ludzi. Widzi potencjał w każdym z nas. Nie mam pojęcia, jakie przygody mnie czekają, ale jestem tu dla nich wszystkich”. – napisała Priscilla.

 

 

Urocze momenty z życia prezesa Mety

Mark już raz podzielił się ze swoimi obserwatorami uroczym zdjęciem swojej pociechy. W styczniu dodał zdjęcia na swój Instagram, gdy wraz z żoną przygotowywali się do wyjścia na randkę. Najstarsza córka Zuckerberg stała na krześle w piżamie, uwieczniając na zdjęciu rodziców przed wieczornym wyjściem. Nieco później, bo podczas letniej trasy koncertowej Taylor Swift, przyznał na swoich social mediach, jak to jest być tatą dziewczynek, bo właśnie wtedy zabrał dwie najstarsze córki: Maximę oraz August na koncert popularnej wokalistki. Oczywiście i to wyjście zostało udokumentowane na Instagramie jubilata. Sto lat Mark!