Fani z niecierpliwością czekali na kontynuację romansu z epoki regencji, a według Nicoli Coughlan, która odgrywa kluczową rolę w historii miłosnej tego sezonu, nie będą rozczarowani.

"Na planie było wiele momentów, w których filmowaliśmy coś i odwracaliśmy się, a wszyscy ściskali się za klatkę piersiową, mówiąc 'O mój Boże'" - przyznała, opisując nieodparte emocje podczas pracy nad serialem. "Wspólne oglądanie 'Bridgertonów' to dużo bardziej emocjonalne doświadczenie, niż się spodziewałam.

"Adjoa zwróciła się do mnie pod koniec [odcinka] i powiedziała: 'To jest dla podpieraczek ścian'"  - wspomina aktorka. "Doprowadziło mnie to do płaczu, tak samo jak reakcja całej obsady".

Nicola Coughlan na światowej premierze 3. sezonu "Bridgertonów" w Alice Tully Hall, Lincoln Center w Nowym Jorku 13 maja.Nicola Coughlan na światowej premierze 3. sezonu / Jamie McCarthy/Getty Images

O czym jest nadchodzący sezon "Bridgertonów"?

Penelope ma złamane serce po tym, jak usłyszała lekceważące komentarze Colina Bridgertona po balu Featheringtonów w sezonie 2. Kiedy jej przyjaźń z Eloise staje się napięta, Penelope postanawia zacząć nowy rozdział w swoim życiu, gotowa zostawić za sobą nieodwzajemnioną miłość do Colina. Decyduje znaleźć odpowiedniego męża, który pozwoli jej zachować swoje potajemne alter ego, Lady Whistledown - ale okazuje się, że to wcale nie jest tak proste. Z pomocą przychodzi Colin, który pomimo własnych wewnętrznych zmagań, oferuje Penelope lekcje sztuki flirtu. Ale gdy ich przyjaźń się pogłębia, a iskry zaczynają się sypać, oboje muszą zmierzyć się ze swoimi prawdziwymi uczuciami.

Sezon 3 wprowadza trzy nowe twarze do uniwersum Bridgertonów. Daniel Francis wciela się w Marcusa Andersona, charyzmatycznego przybysza; James Phoon gra rolę Harry'ego Dankwortha, którego przystojna aparycja rekompensuje niedostatek inteligencji; a Sam Phillips, znany z serialu "The Crown", wciela się w Lorda Deblinga, nowego zalotnika walczącego o względy Penelope.

Kiedy premiera 3. sezonu "Bridgertonów"?

Sezon zaplanowano na dwie części - pierwsze cztery odcinki pojawią się na Netfliksie 16 maja, a pozostałe cztery 13 czerwca. Szykujcie popcorn i chusteczki do ocierania łez!