Już nie możemy się doczekać! Gdy Netflix w 2018 roku stworzył komedię romantyczną "Do wszystkich chłopców, których kochałam" nikt nie spodziewał się, że ten film narobi tyle zamieszania, a Noah Centineo w ciągu zaledwie kilkunastu tygodni stanie się międzynarodową gwiazdą i ulubieńcem fanek tego gatunku filmowego. Na początku 2020 roku do serwisu trafiła kolejna część, również oparta na książce autorstwa Jenny Han. Jak się okazuje, amerykańska platforma zamierza dokończyć trylogię. Jak potoczy się dalej historia miłosna Lary Jean Covey i Petera Kavinsky'ego?

Ta słynna komedia romantyczna od Netflix doczeka się kolejnej części! Chodzi o film o miłości oparty na bestsellerowej powieści

Niestety data premiery "Zawsze i na zawsze" nie jest jeszcze znana. Pierwsze informacje o trzeciej części  "Do wszystkich chłopców, których kochałam" pojawiły się już w sierpniu 2019 roku, ale od tamtej pory nadal nic oficjalnie nie wiadomo. Wszystko może się opóźnić z powodu pandemii koronawirusa, która sprawiła, że prace na planie stanęły, a wiele produkcji zostanie pokazanych później niż to pierwotnie zakładano. Prawdopodobnie Netflix pokaże kolejną część tej komedii romantycznej najwcześniej w przyszłym roku. Podobno część filmy była nagrywana w Korei - tak wnika z tweeta Jenny Han:

"Do wszystkich chłopców, których kochałam" na Netflix: o czym będzie trzecia część filmu "Zawsze i na zawsze"?

Netflix nie ujawnił również fabuły kolejnego filmu, ale dotąd obie części były zgodne z powieściami napisanymi przez Jennę Han. W opisie książki "Zawsze i na zawsze" możemy przeczytać: "Ostatni rok nauki w liceum Lara Jean zaplanowała co do dnia. Jej idealny, romantyczny związek z Peterem rozwija się dokładnie tak, jak powinien. Wizja wspólnych studiów sprawia, że dziewczyna nie może się doczekać tego kroku w dorosłość. Wszystko jest perfekcyjne! Do czasu. Na Larę Jean i jej rodzinę spada lawina nieoczekiwanych wiadomości. Wszystko, co było zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach, trzeba wyrzucić do kosza. Czy Lara Jean i Peter przetrwają kolejną burzę, która nadciąga nad ich związek? Czy rodzina Song poradzi sobie ze zmianami? I czy każda miłość musi być tak poplątana?"