Coachella zwabiła do Californii tłumy gwiazd, a chociaż Taylor Swift i Travis Kelce byli jednymi z wielu, zwracali na siebie szczególną uwagę. Najpierw stylizacjami, a później uroczym zachowaniem. 

Coachella 2024: Taylor Swift i Travis Kelce zameldowali się na festiwalu 

Taylor Swift i Travis Kelce to prawdziwa amerykańska power couple. Chociaż związek jest dosyć świeży, para nie boi się publicznego okazywania uczuć (przypominamy, że pierwszy raz wydarzyło się to po wygranym meczu futbolisty, kiedy piosenkarka nie mogła powstrzymać się od pocałunku). 

Najpierw para podsyciła emocje trzymając się za ręce na przejściu po festiwalowej "płycie", dzięki czemu w pełnej krasie możemy podziwiać ich stylizacje. Taylor postawiła na all black look, na który składał się top, szorty i oversize'owa kurtka o lakierowym wykończeniu. Całość wieńczyła czapka z daszkiem, torebka Stelli McCartney oraz, oczywiście, charakterystyczna dla piosenkarki czerwień na ustach. 

Travis Kelce, który niejednokrotnie był chwalony za swoje stylizacje i śmiałe łączenie trendów, zdecydował się z kolei na spodnie w paski, basicowy biały t-shirt oraz koszulę w kratę. Raczej stonowaną stylizację podkręcił kolorową chustką zawiązaną pod szyją oraz czapką z daszkiem, z napisem "Happy Gilmore". 

Taylor Swift z Travisem Kelcem znaleźli się w tłumie znanych osób. Nie szczędzili czułości

Coachella to festiwal dla każdego, ale nie stronią od niego gwiazdy. Wśród zadeklarowanych tegorocznych uczestników, oprócz Travisa i Taylor, znaleźli się również państwo Bieber, Sabrina Carpenter (która była jedną z wielu występujących artystek) ze znanym z "Saltburn" chłopakiem – Barry Keoghanem, chłopak Seleny Gomez – Benny Blanco, córka Heidi Klum – Leni oraz wiele więcej.

Na TikToku znajdziemy wiele filmów ze sławnymi bohaterami, ale na każdym z nich Taylor i Travis zwracają największą uwagę – wyglądają na zakochanych po uszy. 

@ttpdlove Time of their lives at Coachella. #taylorswift #traviskelce #coachella #swifties #fyp ♬ original sound - ttpd