Choć na przyjęciu Tay zabrakło jej ukochanego (spokojnie, nie ma tu żadnej dramy, Travis Kelce przebywa obecnie w Kansas City na obowiązkowych treningach), solenizantkę wspierał pokaźny gang sławnych przyjaciół. Gigi Hadid, Sabrina Carpenter, Zoë Kravitz czy Antoni Porowski to tylko kilka z głośnych nazwisk przyłapanych przed lokalem przez fotoreporterów. Podczas wspólnej celebracji pojawiła się także Blake Lively, jedna z najbliższych koleżanek wokalistki. Dziewczyny, wraz z mężem serialowej Sereny van Der Woodsen Ryanem Reynoldsem, spędziły razem wakacje na Rhode Island, a w 2020 roku Swift w tekście swojej piosenki „Betty” jako pierwsza ujawniła imię dziecka zaprzyjaźnionej pary. 

Gwiazda Gossip Girl wystąpiła w skórzanej sukience Michaela Korsa z dramatycznym pęknięciem po boku eksponującym nogę w cienkich rajstopach z pasiastym wzorem oraz mocne, punkrockowe, sznurowane kozaki na szpilce od Christiana Louboutina.

Do charakternego duetu z czarnej skóry dobrała kilka złotych bransoletek oraz kopertówkę Chanel Saint-Tropez Canebiers. Całość doceniamy tym bardziej, że Lively nie korzysta z usług stylistów. I tym razem o wszystko zadbała sama. 

Blake Lively / Fot. Gotham / Contributor / Getty Images

Mimo że to Blake przyciągała najwięcej spojrzeń, nie mogłybyśmy nie wspomnieć o outficie bohaterki tego wieczoru. Chociażby dlatego, że sukienka, którą wybrała, w zaledwie kilka godzin wyprzedała się we wszystkich rozmiarach. Chodzi o bestsellerowy projekt marki Clio Peppiat z charakterystycznym motywem srebrzącego się gwiaździstego nieba. Efektowna mini pięknie współgrała z kryształkową torebką i sandałkami na platformie z oferty Aquazzura. 

Taylor Swift / Fot. Gotham / Contributor / Getty Images

Wnioski? Mała czarna z twistem to zawsze dobry pomysł. Chyba mamy już pomysł na nasze sylwestrowe stylizacje…