Cichy luksus? To nie dla Rihanny

Porzucając konwencjonalną małą czarną na rzecz czegoś odważniejszego, Rihanna założyła seksowną mini sukienkę w lamparcie cętki, która podkreślała jej kształty. Prezentując swoje nowe platynowe blond loki spływające kaskadą po ramionach, Rihanna połączyła sukienkę z jeszcze bardziej ekstrawaganckim lejącym się szlafrokiem w ten sam wzór, rozpiętym tak, by odsłaniał jej czarny stanik pod spodem. Szlafrok, ozdobiony luksusowym futerkowym kołnierzem i mankietami, emanował przepychem, a jego długi tren ciągnął się za nią, nadając jej strojowi dramatyzmu godnego hollywoodzkiej gwiazdy.

Ale na tym nie koniec - RiRi Akcesoria RiRi były równie efektowne, jak cała reszta jej drapieżnego stroju rodem ze Staten Island. Założycielka Fenty miała na sobie parę oversizowych aviatorów Toma Forda z masywnymi oprawkami z żółtego szylkretu i żółtymi soczewkami. Pochwaliła się także swoją torebką: futrzaną listonoszką z monogramem z limitowanej edycji Louis Vuitton (jedna z nich została niedawno sprzedana na portalu 1stdibs za 3 825 dolarówv - prawie 15,500 zł!). Na dokładkę założyła stertę srebrnych i diamentowych naszyjników, a na palec wsunęła duży pierścionek.

Kontrowersyjnie? Owszem - ale jeśli na tym świecie jest ktoś, kto ma wystarczająco dużo pewności siebie, żeby nosić taki look - to tylko Rihanna.

Rihanna nosi panterkęThe Hollywood Curtain

A$AP Rocky podnosi Rihannie modową poprzeczkę

RiRi udzieliła ostatnio wywiadu do magazynu Interview, w którym opowiedziała nieco o swoim życiu prywatnym. Zapytana o kolczyk, który jej partner A$AP Rocky podarował jej w prezencie i zwracając uwagę na jego dobry gust, Rihanna powiedziała: "Czyż nie jest najlepszy? Czuję się jak lump przy tym człowieku. Czuję się, do cholery, jakbym wyglądała jak jego asystentka. Wsiadam do samolotu. Powinniśmy być w dresach. On chce być w pełnym garniturze od Bottegi. Na to ja: 'Dlaczego musisz mi to robić?'".

Zapytana, czy rywalizują ze sobą w kwestii stylizacji, Rihanna odpowiedziała: "Nie. To raczej tak, że spędzam czas na ubieraniu dzieci do upadłego, a potem myślę: "Jaki jest najwygodniejszy strój do noszenia wokół nich? Co nie będzie nieprzyjemne [w dotyku] na ich twarzy lub ciele lub sprawi, że poczuję się, jakbym nie mogła ich dobrze przytulić?".