Paris Hilton jest symbolem lat 2000. Dziedziczka ogromnego majątku (jej pradziadek stworzył sieć międzynarodowych hoteli Hilton) jako jedna z pierwszych została okrzyknięta it-girl tamtych czasów. Jej stylizacje na granicy kiczu, zamiłowanie do różu, tlenionego blondu, welurowych dresów Juicy i błyskotek przeszły do historii, stając się jej znakiem rozpoznawczym i podstawą stylu 2YK, który podbija TikToka. Z kolei program “Simple Life” zdobył ogromną popularność, podobnie jak wszystko, czego chwytała się gwiazda. Paris Hilton próbowała swoich sił jako modelka, piosenkarka i aktorka, a ostatecznie oddała się prowadzeniu własnych biznesów. Gwiazda spełnia się także w roli żony i mamy. W 2021 roku wyszła za mąż za biznesmena Cartera Reumema, a 2 lata później para powitała na świecie syna, a kilka miesięcy potem córkę, urodzonych przez surogatki.

Paris Hilton podbija czerwony dywan w marynarce odsłaniającej biust 

Styl Paris Hilton ewoluował przez wszystkie lata i chociaż gwiazda coraz rzadziej sięga po welurowe dresy i kolor różowy, wciąż potrafi wzbudzić kontrowersje swoimi stylizacjami. Trudno zdefiniować jej styl, ale dość często stawia ona na dziewczęce, a jednocześnie seksowne outfity. Jednak tym razem Paris Hilton zdecydowała się na równie odważną, ale kobiecą wersję wieczorowej kreacji. Gdy pojawiła się na czerwonym dywanie, przyciągnęła wszystkie spojrzenia, będąc w centrum uwagi. 

fot. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic/Getty Images

Metamorfozę Paris Hilton przypieczętowała jej stylizacja podczas rozdania nagród Fashion Trust US. Geometryczna kreacja projektu Mugler składała się głównie z głębokich wycięć, nadających marynarce strukturalny kształt (i przy okazji odsłaniając znaczną część biustu Paris). Do tego wybrała krótką spódniczkę mini w pasującym, monochromatycznym czarnym kolorze, a całość dopełniła okularami przeciwsłonecznymi. Paris Hilton postawiła również na mocniejszy makijaż, którego głównym elementem były śliwkowe, podkreślone usta. Widać, że gwiazda świetnie czuła się w tym kobiecym, nieco mrocznym wydaniu!