Aaron Taylor-Johnson za młodu był bożyszczem nastolatek, a teraz "wyrasta" na naczelnego it-boya Hollywood. Wszystko wskazuje na to, że jego kariera, chociaż aktor ma już sporo filmowych występów na koncie, dopiero nabiera rozpędu. Internet huczy od doniesień, że to właśnie on wcieli się w nowego Bonda i tym samym przejmie pałeczkę, którą do tej pory dzierżył Daniel Craig.

Wszystko wskazuje na to, że mamy nowego Bonda

Wczoraj pojawiły się doniesienia, że Aaron Taylor-Johnson zagra Jamesa Bonda. Wedle niepotwierdzonych informacji aktorowi złożono już oficjalną ofertę. W związku z tym w internecie, zwłaszcza wśród kobiet, panuje niemal euforyczny nastrój.

W wywiadzie dla magazynu Numéro, który ukazał się na dzień przed tym, jak nowina obiegła internet, Aaron-Johnson mówił:  

 'I find it charming and wonderful that people see me in that role. I take it as a great compliment' (pol. Uważam, że to wspaniałe, że ludzie widzą mnie w tej roli. Traktuję to jako ogromny komplement."

Aaron Taylor-Johnson już jest jak James Bond. Tylko popatrzcie na jego styl

Czego oczekuje się od Bonda oprócz zabójczego sprytu i tęgiego umysłu? Również dobrego stylu. Aktor nie powinien mieć żadnego problemu z wcieleniem się w niego, ponieważ często widujemy go w klasycznych, eleganckich stylizacjach w podobnej do bondowskiej estetyce. Królują neutralne kolory, nonszalancki styl oraz mnóstwo szyku i elegancji. Znakiem rozpoznawczym aktora są jego ciemne loki, które mamy nadzieję, uchowają się w serii o agencie.

Oto kilka najlepszych stylizacji Aarona Taylora Johnsona, którymi, naszym zdaniem, kupił sobie drogę do nowej roli (i do naszych serc). 

Bondowi można zarzucić wiele, ale nie brak wyczucia w kwestii stylizacji. W czarnym total looku i rozpiętej koszuli Taylor-Johnson przekonuje, że do tej roli nadaje się doskonale. 

Aaron Taylor JohnsonPablo Cuadra/Getty Images

Długi elegancki płaszcz to coś, czego w szafie Bonda nie może zabraknąć. Wiele wskazuje na to, że w Aarona Taylor-Johnsona również nie. 

nowy BondMondadori Portfolio/Getty Images

Skórzana kurtka i charakterystyczne dodatki to must, jeśli chcesz zagrać Bonda.

Dave Bennet/Getty Images

Aaron Taylor-Johson – historia jego w związku 

Chociaż w ciągu ostatnich kilkunastu godzin zrobiło się o nim głośno z powodu nowej roli, kto więcej "siedzi" w internecie wie, że aktor to gorący temat już od dawna. To za sprawą jego związku ze znacznie starszą kobietą – reżyserką Sam Taylor-Johnson. Para poznała się w 2009 roku na planie filmu "Nowhere Boy". Kwestią, którą internauci szczególnie wzięli pod lupę, jest różnica wieku – Aaron w tym momencie ma 33 lata, a jego żona 57 lat, jednak gdy światło dzienne ujrzały pierwsze plotki o ich romansie on miał 18, a żona 42.  

Chociaż związek nie cieszy się uwielbieniem zwłaszcza wśród internautek, wszystko wskazuje na to, że para nie mogła być szczęśliwsza.