W drugim odcinku SNL Polska Jakub Gierszał, Paweł Małaszyński, Marta Wierzbicka i inne polskie gwiazdy brały udział w skeczu „Polski casting do Star Wars”. Wśród bohaterów był gospodarz trzeciego odcinka SNL Polska. Teraz już wiemy, że ostatni odcinek SNL Polska poprowadził Jakub Gierszał. Aktor na koncie ma znakomite role w filmach „Pokot”, „Córki dancingu” czy „Nieulotne”. Tym razem pokazał się jednak z zupełnie nowej, komediowej strony. Na Facebooku SNL Polska pojawiło się zdjęcie, na którym Gierszał wcielił się w rolę Taco Hemingwaya. Jak wygląda cały teledysk do parodii "Wspomnienia"? Zobaczcie!

Gościem muzycznym trzeciego odcinka SNL Polska była Natalia Kukulska. Artystka zagrała na żywo dwa utwory ze swojej ostatniej płyty „Halo tu Ziemia”. 

Czym jest SNL Polska? To polska wersja programu rozrywkowego Saturday Night Live, który zadebiutował w 1975 roku na antenie NBC. Stanowił komediową odpowiedź na smutną rzeczywistość polityczną lat 70. SNL dał początek karierom takich gwiazd, jak Dan Aykroyd, John Belushi, Chevy Chase, Bill Murray, Eddie Murphy, Billy Crystal, Martin Short, Robert Downey Jr, Adam Sandler, Mike Myers, Will Ferrell, Jimmy Fallon czy Tina Fey. Gwiazdy, które były gospodarzami to m.in.: Christopher Walken, John Goodman, Dolly Parton, Tom Hanks, Steve Martin, Justin Bieber i Miley Cyrus.