Kochacie harmonię, proste formy i skandynawski minimalizm? My bardzo! Pewnie więc ucieszy Was fakt, że mamy do rozdania 10 zegarków firmy Skagen, w której DNA wpisany jest duński styl. Marka wzięła nazwę od Duńskiego miasteczka, gdzie "spotykają się" Morze Bałtyckie z Północnym. W ELLE możecie wygrać zegarki z linii Leonora, także inspirowanej tamtymi okolicami.

Co zrobić, żeby wygrać jeden z 10 zegarków Skagen Leonora?

W zakładce STYLIZACJE dodaj stylizację modową, z którą wiążą się szczęśliwe wspomnienia i dodaj tag "skagen".

W opisie stylizacji odpowiedz na pytanie: "Co dla Ciebie znaczy szczęście?”

Zegarek Skagen Leonora

Zegarek Skagen Leonora

Leonora w języku duńskim znaczy “światło “ dzięki szlifowanemu szkłu i stali zegarek z serii Leonora sprawia, że promienie światła tańczą na nim jak na morskich falach. Wzornictwo modeli SKW2002 i SKW2004 nawiązuje do krajobrazu miejscowości i okolic Skagen. Kolory tarcz to kolory morza lub piasku plaż Skagen, wskazówki to latarnie morskie Skagen, bransolety mesh – miękkie i cienkie liście traw, cienkie koperty i bransolety – to zwężający się półwysep Skagen.

Zegarki wykonane z najwyższej jakości stali szlachetnej, model damski na bransolecie typu mesh wyposażony został w funkcję datownika. W miejscu indeksów umieszczono kryształki Swarovskiego.

Gratulujemy laureatom konkursu:

Oliwa Kuriata

Manaa

candywatch

bara

alicja211

Kasia Ołdak

Paulina-Pola

Kasia Spałek

Szialo

dormo

 

REGULAMIN KONKURSU_skagen.pdf