Internetowi podróżnicy: rusza głosowanie na najlepszych blogerów

Planujecie wakacyjny urlop i chcielibyście poznać najpiękniejsze zakątki Warmii i Mazur albo sprawdzić, co ciekawego ma do zaoferowania Lubelskie? Koniecznie zajrzyjcie do konkursowych prac, przygotowanych specjalnie na drugi etap  II edycji Turystycznych Mistrzostw Blogerów, akcji organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną. Najlepsza szesnastka internetowych twórców - wybranych przez jury, które dokładnie oceniło odpowiedź na konkursowe pytanie, styl pisania, wartość merytoryczną i atrakcyjność wizualną nadesłanych materiałów oraz liczbę i zaangażowanie fanów - przez ostatnie tygodnie przemierzyła cały kraj, by stworzyć wyjątkowe treści i odkryć niesamowite miejsca.

Szesnaście województw zostało pokazanych za pomocą ekscytujących tekstów, pięknych zdjęć i wciągających filmów. 

Każdy z blogerów miał przedstawić jeden region w trzech wpisach na blogu i dwóch filmach, a teraz ich gotowe prace poddane zostały ocenie internautów. Na stronie Mistrzostw Blogerów (link) ruszyło właśnie głosowanie - zajrzyjcie tam po liczne inspiracje i podróże z poziomu własnego smartfona (kto wie, może opisane zostały właśnie Wasze okolice?) oraz wybierzcie swoich faworytów. Głosowanie odbywa się od 29.07 do 26.08. - głosy można oddawać raz na 24 h i wymagana jest weryfikacja mailowa, dlatego pamiętajcie, aby kliknąć w link weryfikacyjny, który dostaniecie w wiadomości.

Mistrzostwa Blogerów - na czym polega konkurs?>>

Mistrzostwa Blogerów 2019 - kto wygra?

Tegoroczny poziom konkursu jest naprawdę wysoki, a oto blogerzy, którzy wyruszyli w Polskę po stworzenie własnych turystycznych tras i przygody: Wolnym Krokiem (Agnieszka Ilnicka i Krystian Łysyganicz) - Dolnośląskie, Wszędobylscy (Anna Żuchlińska i Adrian Czaszyński) - Kujawsko-Pomorskie, Życie w podróży (Mikołaj Cichomski) - Lubelskie, Zbieraj się! (Magda i Jacek Zbieraj) - Lubuskie, Geeki Podróżniki (Magda i Przemek Czatrowscy) - Łódzkie, Polska Po Godzinach (Kasia Łaskawiec i Tomek Sawirski) - Małopolskie, traveLover (Patrycja Jaskot) - Mazowieckie, Człowiek Przygoda (Paweł Szpala) - Opolskie, Road Trip Bus (Kasia Kosowska i Wojtek Grabowski) - Podkarpackie, Głodny Świata (Filip Turowski) - Podlaskie, Banita Travel (Anita Demianowicz) - Pomorskie, Powroty (Patrycja Pająk) - Śląskie, 101 Countries Before 50 (Anita i Paweł Skowera) - Świętokrzyskie, Podróże po kulturze (Zofia Jurczak) - Warmińsko-Mazurskie, Zależna w podróży (Agnieszka Ptaszyńska) - Wielkopolskie, Świat według Rostków (Sandra i Rafał Rostkowscy) - Zachodniopomorskie.

Czym dokładnie się zajmują i jak wyglądają ich blogi? Sylwetki finalistów poznacie tutaj: Oto najciekawsi internetowi podróżnicy. Poznajcie ich sylwetki i zobaczcie, jak odkrywają najpiękniejsze zakątki Polski>> A gdy już wybierzecie swoich ulubionych influencerów i zainspirujecie się ich wyprawami - nie zapomnijcie na nich zagłosować! Możecie to zrobić tutaj.