Nie boisz się nosić po swojemu i wyrażać swojej osobowości przez styl? To dobrze! My też się nie boimy - nasz styl codziennie odnajdujecie właśnie tu na ELLE.pl, na stronach magazynu, a także na naszym Instagramie. Teraz hasło "Dress for yourself" stało się dla nas pretekstem do zorganizowania specjalnego konkursu razem z Domem Mody Klif.

Śniadanie z redakcją

Nagroda? Zwycięzców zapraszamy na śniadanie z redakcją ELLE i warsztaty poświęcone kreowaniu swojego indywidualnego stylu (oczywiście będziemy przestrzegać wszelkich obostrzeń sanitarnych związanych z pandemią COVID-19, nie martwcie się!). O tym jak odnaleźć się w postępującym świecie mody, a przy tym nie popaść w ślepą pogoń za trendami i wypracować swój styl, który będzie jednocześnie zaskakiwał i dodawał odwagi porozmawiają z Wami: Szef działu mody ELLE Marcin Świderek, stylistka Maja Naskrętska oraz dziennikarka działu mody - Angelika Warlikowska. Poza wspólnym spotkaniem dla zwycięzców mamy także inne nagrody i atrakcje - upominki od Domu Mody Klif oraz dodatkowy konkurs, w którym do wygrania będzie karta podarunkowa Domu Mody Klif o wartości 1 500 zł do wydania w sklepach Klifu.

To teraz zasady: stwórz stylizacje taką, jaka najbardziej oddaje Twój styl - nie musi być osadzona w trenach, ani mieścić się w żadnych konkretnych schematach. Zrób jej zdjęcie, a następnie dodaj je do formularza, który znajdziesz poniżej. Z nadesłanych fotografii wybierzemy aż 20 zwycięzców, którzy spotkają się z naszą redakcją. Na wysłanie zdjęcie masz dwa tygodnie - od 17 czerwca do 30 czerwca. Zwycięzców wyłonimy już 1 lipca. Powodzenia!

Wyniki konkursu: 

Zwycięzcami konkursu "Dress for yourself" zostali:

Klaudia R.,

Emilia M.,

Zuzanna S.,

Małgorzata T.,

Monika,

Oliwia,

Marta,

Aleksandra,

Gosia,

Alexandra,

Angelika,

Magdalena,

Angelika,

Julia,

Amelia,

Karolina S.,

Iwona,

Natalia, 

Magdalena M.,

Paweł O.

Z każdym ze zwycięzców skontaktujemy się drogą mailową.