Lakier w kolorze naszego ulubionego wakacyjnego wina nosimy teraz także na paznokciach. Przydymiony pastelowy róż wygląda dziewczęco, elegancko i pięknie fotografuje się na tle pokrytych kwiecistymi wzorami sukienek. Rosé Nails wykonacie zarówno za pomocą klasycznych lakierów do paznokci, jak i hybrydowych. W przypadku tych pierwszych niezbędne będzie wykończenie bardzo błyszczącym topem. Wizyta u kosmetyczki? Zbędna. Rosé Nails stworzysz sama w domu - oto lista lakierów w najpiękniejszych odcieniach różowego wina. 

Wybrałyśmy 5 lakierów, którymi stworzycie manicure w stylu Rosé Nails: 

Manicurist Paris w kolorze Hortencia 

Hortencia to odcień, który wygląda jak letnia kąpiel pośród płatków róży. Lakiery marki Manicurist Paris mają jednak nie tylko piękne kolory i wykończenia, ale przede wszystkim genialną formułę i świetny skład. Są na tyle rzadkie, że łatwo się je aplikuje i poprawia, a także na tyle gęste, że nie rozlewają się po płytce paznokcia. Ich skład jest ekologiczny i wegański, a znajdują się w nim głównie ekstrakty z kukurydzy, ziemniaków, bawełny i bambusa. 

Makeup Revolution High Gloss w odcieniu Haze

High Gloss jest szybkoschnący, ma głęboki, intensywny kolor i jest łatwy w aplikacji. Wykończenie? Wysoki połysk. 

La Roche-Posay Silicium Color Care w odcieniu Rose

Wysoki połysk i ochrona przed promieniowaniem UV sprawia, że La Roche-Posay Silicium Color Care jest idealny na lato. Przy regularnym stosowaniu działa jak odżywka - wzmacnia płytkę paznokcia i przywraca jej zdrowy wygląd. 

Dior Diorific Vernis w odcieniu Charm

Diorific Vernis zawiera w swoim składzie żywicę połączoną techno-polimerem oraz sylikon. Mieszanka ta sprawia, że jest gładki i lśniący jak szkło, a także bardzo wytrzymały. Zawiera drobne drobinki, które pięknie odbijają promienie słoneczne tworząc wielowymiarowy efekt manicue. 

Nobea Festive w odcieniu Nude Mauve 

NOBEA Festive zapewnia żelowe wykończenie o wysokim połysku. Jedna warstwa wystarczy, żeby dokładnie pokryć całą płytkę paznokcia. Dodatkowo, jest nieziemsko trwały.