Ostatnie dni pozwoliły nam poczuć namiastkę wiosny, a jedno spojrzenie na dłonie wystarczyło, aby uświadomić sobie, że nie wiemy, jakie paznokcie zrobić na jej powitanie. Co prawda zapowiedzi trendów na ELLE.pl nie brakuje, ale na rozpoczęcie nowego sezonu pragniemy czegoś "extra". I właśnie znalazłyśmy. 

Modne paznokcie na wiosnę 2024. Velvet Nails zapowiadają się na hit

Chcesz powitać wiosnę z przytupem? Te modne paznokcie mogą cię zainteresować. Nie jest to co prawda stylizacja minimalistyczna, ale nie mamy wątpliwości, że dla nich nawet największa fanka klasyki zrobi wyjątek. Chodzi o stylizację Velvet Nails. Chociaż wymaga odpowiednich narzędzi i nieco "know-how", jest warta każdej minuty. Przepięknie mieniące się drobinki, które pod każdym kątem prezentują się inaczej, dają niemal pluszowy efekt.

Paznokcie wiosna 2024. Charlize Theron wie, że Velvet Nails są idealne na początek sezonu

Takie stylizacje pojawiły się już nie tylko na profilach najpopularniejszych stylistów paznokci, ale również na czerwonym dywanie. I to nie byle jakim, bo oscarowym. Właśnie takim manicurem swoją stylizację dopełnia Charlize Theron. Lakier w kolorze złamanej bieli z opalizującymi drobinkami został dodatkowo upiększony nie mniej modnymi, srebrno-metalicznymi aplikacjami. Toma Bachik, który jest odpowiedzialny za ten manicure wykonał go na naturalnej płytce aktorki. 

Modne paznokcie 2024 – oto inspiracje z Instagrama

Oto kilka instagramowych inspiracji, które możesz wykorzystać planując najmodniejsze paznokcie na wiosnę 2024.

Coquette Velvet Nials

 Velvet Hearts

Magnet Ombre