Postarzają, wyglądają nieładnie, a często trudno je ukryć pod korektorem lub podkładem (co może skutecznie popsuć nam dobry humor). Główną przyczyną powstawania przebarwień i plam na twarzy – bo o nich mowa – jest nadmierna ekspozycja na słońce (nic więc dziwnego, że zazwyczaj tworzą się w miejscach, które najbardziej odsłaniamy, m.in. na twarzy), młodzieńczy trądzik, podeszły wiek czy uwarunkowania genetyczne. Dobra wiadomość jest taka, że możemy z nimi walczyć. Naszym sprzymierzeńcem będzie oczywiście odpowiednia, dopasowana do nas pielęgnacja. 

Mat. prasowe

O przebarwieniach i ich redukcji bez tajemnic 

Jakie składniki są właściwe dla naszej skóry? Które kosmetyki będą dla niej najlepsze? Odpowiedzi na te (i inne pytania) poznamy już 19 i 20 kwietnia w Pasażu Wiecha w Warszawie. W specjalnej strefie POP UP L’Oréal Bright Reveal odbędą się konsultacje skin care przy użyciu profesjonalnego sprzętu do analizy stanu skóry. Będziemy mogli również zbadać poziom sebum i skorzystać z kamery UV, by sprawdzić, jak SPF chroni nas przed światłem słonecznym. Weźmiemy też w udział eksperymencie, który pokazuje, jak serum z niacynamidem Bright Reveal niweluje przebarwienia.

Mat. prasowe

Gama Bright Reveal (nowość od L’Oréal) to sposób na wszystkie rodzaje przebarwień. Serum pomaga zredukować przebarwienia potrądzikowe, posłoneczne i te związane z wiekiem (skuteczność produktu potwierdziło 90% kobiet*). Formuła kosmetyku zawiera niacynamid (składnik, który nie tylko pomaga redukować widoczność plam i przebarwień na skórze, lecz także ma działanie łagodzące) oraz delikatny składnik złuszczający – kwas amidosulfonowy. Ma przyjemną konsystencję i nieklejącą się, nietłustą formułę. Nie wywołuje zaskórników i idealnie nadaje się pod makijaż (możemy go więc stosować i na noc, i na dzień). Mamy też dobrą wiadomość dla osób o wrażliwej skórze – tak, ten kosmetyk jest również dla was!

Mat. prasowe

Niewidoczny UV fluid z SPF 50+ skutecznie chroni przed powstawaniem przebarwień skóry i widocznie zmniejsza te już istniejące. Poza niacynamidem zawiera też m.in. delikatny składnik złuszczający kwas LHA. Produkt ma niewidoczne wykończenie, bardzo przyjemną, szybko wchłaniającą się konsystencję i podobnie jak serum – idealnie nadaje się pod makijaż. 

Mat. prasowe

To jednak nie koniec atrakcji. Podczas wyjątkowego wydarzenia L’Oréal każda z nas będzie mogła wziąć udział w konkursie. Do wygrania są trzy produkty z gamy Bright Reveal oraz modny kubek na kawę. Wystarczy, że zrobisz zdjęcie ze strefy i wrzucisz na swoje social media z odpowiednimi hashtagami. Trzymamy za ciebie kciuki!

Tematem głównym będą nowe kosmetyki L’Oréal, które zawierają niacynamid. To składnik aktywny, który szczególnie lubię zalecać w terapii przebarwień równego pochodzenia – zachęca dr Ivana Stanković, która będzie obecna na wydarzeniu. 

POP UP L’Oréal Brigt Reveal 

  • Kiedy: 19–20.04. W piątek strefa będzie aktywna od godz. 14:00 do 20:00, konsultacje odbędą się w godz. 10:00–12:00. W sobotę event potrwa od 12:00 do 18:00.
  • Gdzie? Pasaż Wiecha, Warszawa

Mat. prasowe

Przebarwienia? Rozegraj to jak ekspertka! Z L’Oréal to łatwiejsze, niż może się wydawać. 

*Wnioski i wyniki z badania zweryfikował zewnętrzny panel dermatologów sponsorowany przez L’Oréal. Ocena kliniczna, rutyna Bright Reveal, serum aplikowano 2x/dzień + Bright Reveal UV Fluid SPF 50+ rano, widoczność rozmiaru przebarwień, 40 kobiet, 4 tygodnie.

Materiał promocyjny L’Oréal Paris.