Idealny kosmetyk na zimę

Jak zatem pogodzić ze sobą chęć silnego działania przeciwstarzeniowego, ale także jednoczesnej regeneracji skóry (z dbałością o barierę hydrolipidową)? Odpowiedzią na te potrzeby jest wyjątkowy kosmetyk, o którym za chwilę przeczytacie więcej. Jest to booster regenerujący dermokosmetycznej, amerykańskiej marki Jan Marini, która odkąd tylko pojawiła się w Polsce, od razu skradła serca Klientek i Klientów.

Jan Marini - amerykańska marka słynąca z innowacji

O marce Jan Marini zrobiło się głośno od samego początku, gdy trafiła do sprzedaży na polskim rynku. Powstała w roku 1994 w Kaliforni, a jej nazwa to nic innego jak imię i nazwisko założycielki.

Markę wyróżnia innowacyjność i skuteczność. Jako pierwsza do pielęgnacji wprowadziła kwas glikolowy - czyli substancję znaną obecnie ze swoich doskonałych właściwości w pielęgnacji skóry. Jako pierwsza marka na rynku użyła w swoich formułach lipofilowej formy witaminy C w synergii z DMAE. To także ona odpowiedzialna jest za bardzo znany trend w ochronie przeciwsłonecznej - czyli dodatek antyoksydantów w kremach z filtrem.

Co wyróżnia Regeneration Booster?

Jan Marini Regeneration Booster to naprawdę wyjątkowy kosmetyk, który cechuje się innowacyjnością. Przede wszystkim warto przyjrzeć się jego formule… Znajdziemy w niej bogactwo składników aktywnych, które działają korzystnie w kontekście działania przeciwstarzeniowego i redukcji już istniejących zmarszczek, ujednolicenia kolorytu skóry, działania przeciwstarzeniowego, wygładzenia naskórka, a także nawilżenia i antyoksydacji.

Mowa tutaj między innymi o:

  • kwasie hialuronowym,
  • cycloastragenolu,
  • transformującym czynniku wzrostu beta-1,
  • czynniku wzrostu keratynocytów,
  • czynniku wzrostu naskórka,
  • peptydach,
  • ekstrakcie z zielonej herbaty,
  • koenzymie Q10.

Brzmi rewelacyjnie, prawda?

Co więcej, tym, co wyróżnia Regeneration Booster są zdjęcia efektów stosowania przed i po. Koniecznie zajrzyjcie na stronę sklepu internetowego Topestetic. Te fotografie naprawdę robią wrażenie.

Stosowanie Regeneration Booster jest niezwykle proste - nie musimy przyzwyczajać do niego skóry. Możemy stosować go od razu codziennie na oczyszczoną skórę twarzy rano i wieczorem.

Kosmetyki marki Jan Marini dostępne są z bezpłatną dostawą w sklepie online Topestetic, gdzie można skorzystać z darmowej porady kosmetologa. Stacjonarnie można kupić je także w wybranych gabinetach w Polsce.