Numerologia na październik - o nic się nie martw

Z jaką energią przywitamy nowy miesiąc? Numerologia na październik 2023 wskazuje, że w życiu dużo się wydarzy. Dziesiąty miesiąc kalendarzowy to 8 Miesiąc Uniwersalny, ponieważ 1 + 0 + 2 + 0 + 2 + 3 = 8. Oto liczba pełna potencjału, związana z pieniędzmi, dobrobytem, karierą oraz nagrodą za nasze trudy. Na pewno masz poczucie, że ciężko pracowałaś na swoje cele i poczyniłaś ogromne postępy. Teraz, kiedy rok powoli się kończy, wreszcie zostaniesz doceniona. Październik obdarzy Cię motywacją wbrew szarudze na zewnątrz i zaćmieniom. Skup się na swoich celach. Uwierz, że dojdziesz tam, gdzie pragniesz się znaleźć. 

Zaćmienia Słońca i Księżyca w październiku - co przyniosą? >>

Refleksje na październik - pytania pomocnicze:

  • Co wnosisz do świata swoją ciężką pracą?
  • W co wierzysz i co chciałabyś osiągnąć w ciągu kolejnych 31 dni?
  • Czy Twoja praca przynosi Ci satysfakcję, czy może powinnaś coś w niej ulepszyć?

Częstotliwość liczby 8 stale się zmienia, podobnie jak odpowiedzi na powyższe pytania. Przez kolejne tygodnie postaraj się żyć w zgodzie ze swoją prawdą.

Ósemka w październiku zagwarantuje Ci rozwój osobisty. Spodziewaj się propozycji atrakcyjnej współpracy. Masz do czynienia z liczbą mocy, której energia odegra ważną rolę również w Twoich relacjach. Osiem jest symbolem równowagi i boskiej nieskończoności. Pozwala wydobyć uśpiony potencjał. 

Energia liczby 8 w listopadzie wspiera prawdziwy życiowy postęp. 

Twoje życie ruszy do przodu, jednak nie stanie się to bez wysiłku. Przyjmij strategiczne, biznesowe podejście. Obmyśl plan działania. Zastanów się, jakich potrzebujesz narzędzi, aby wkrótce osiągnąć swoje cele. 

Rozpoczął się 8 rok numerologiczny - prognoza >>

8 w numerologii - liczba sukcesu

Energia Ósemki jest potężna i wymaga skupienia. W tym miesiącu masz spore szanse na odniesienie korzyści materialnych. Nie wydarzy się to bez Twojego wkładu, ale w październiku (na szczęście!) nie będziesz narzekać na brak inspiracji. Nie pozwól też, aby pieniądze były Twoją jedyną motywacją. Ustal nowe intencje dotyczące Twoich marzeń. Zrozum, czym kieruje się twoje serce i co daje Ci największe poczucie spełnienia. Liczba 8 pragnie, abyś zrozumiała, dlaczego robisz to, co robisz. Jeśli skupiasz się wyłącznie na dążeniu do bogactwa, jest mało prawdopodobne, że otrzymasz od Wszechświata to, czego chcesz. Pomyśl o swoich wyższych, duchowych celach. Dobre chęci wystarczą, abyś wywarła pozytywny wpływ na swoje życie. 

Październik będzie sprzyjać dokonywaniu długoterminowych inwestycji, zarówno pieniężnych, jak i tych dotyczących rozwoju osobistego.

Zyski, które osiągniesz w październiku, posłużą jako solidna podstawa na przyszłość.

Najważniejsza data w październiku - 10.10

W numerologii każda liczba ma swoją mistyczną symbolikę i wibrację. Dziesiątka dotyczy uniwersalnej prawdy i wielkiego potencjału, który tkwi w każdym człowieku. Kiedy się powtarza, jak w dacie 10.10, posyła w naszą stronę nieskończone możliwości. Dziesięć oznacza doskonałość - łączy jedność (cyfrę 1) z zerem symbolizującym potencjał. Dziesiąty dzień dziesiątego miesiąca roku pomoże nam podjąć ważne życiowe decyzje. Liczba 10 odnosi się do sukcesu we wszystkim, czemu poświęcamy swój czas.

Starożytny filozof Pitagoras uważał, że 10 jest „doskonałą” liczbą, która symbolizuje cały Wszechświat. W końcu rodzimy się z dokładnie 10 palcami u rąk i nóg. Tak więc, podczas gdy 9 w numerologii symbolizuje zakończenie, 10 przenosi nas w nowy, znaczący cykl.

W praktyce widzenie sekwencji 1010 oznacza poważny reset życia. Kroczmy naprzód z wiarą, że znajdujemy się na właściwej ścieżce. Liczba anielska 1010 jest boskim przypomnieniem, że nic nie ogranicza nas w drodze do celu.