Tarot miłosny na jesień 2023: wróżba z kart

Tarot miłosny na jesień - jak spędzisz ten czas? Przed Tobą losowe lekcje dotyczące miłości własnej. Odkryjesz nowe prawdy na swój temat, by zrozumieć, co już nie wspiera Twojego dobra. O tej porze roku przywróć równowagę w relacji z samą sobą. Czeka Cię głęboka praca duchowa oraz wyzwania astrologicznego sezonu zaćmień. Miłość jest odporna na fałsz. Kieruj się prawdą. Tylko w ten sposób przyciągniesz do siebie pożądany scenariusz. Oto co Tarot wyrocznia ma do powiedzenia o Twojej sytuacji. 

Przyszłe wydarzenia: karta As Mieczy

As Mieczy zapowiada przełom. Spojrzysz na swój związek (partnerski lub platoniczny) z nowej perspektywy. Pewne wydarzenia zmienią Twoje podejście i umożliwią Ci przezwyciężenie blokad. Przygotuj się jednak na zerwanie więzi z ludźmi, którzy nie są już dla Ciebie odpowiedni. Energia tej karty wskazuje przede wszystkim na jasną i konkretną komunikację. Tylko szczerość rozwiąże Twoje problemy. Jeśli znajdujesz się w zdrowym, stabilnym związku, As Mieczy wróży Wam pomyślny rozwój. 

Sytuacja: karta 8 Mieczy

Karta 8 Mieczy przypomina, aby nie zapomnieć o własnych potrzebach. Zrozumienie, czym one są, nie zawsze jest łatwe. Jesienią możesz poczuć braki w tej kwestii. Jednak utknięcie jest tylko iluzją. Żeby lepiej o siebie zadbać, najpierw staw czoła przekonaniom, które Cię powstrzymują. Wstyd i strach mogą sprawiać, że ​​stoisz w miejscu. Czas przepracować temat samoakceptacji. Wygraj z głosem swojego wewnętrznego krytyka. 

Dopiero kiedy pokochasz siebie, Twoje życie miłosne nabierze rozpędu. 

Przeszkoda: karta Księżyc

Księżyc to karta emocji, podświadomości, a nawet duchowego przebudzenia. Zachęca do głębszego przyjrzenia się sobie. Jakie są Twoje głęboko zakorzenione przekonania na temat miłości, związków i poczucia własnej wartości? Czy nie powielasz przestarzałych wzorców? Gdy Księżyc pojawia się jako przeszkoda, sugeruje, że tłumisz w sobie lęki lub nie pozwalasz wyjść na wierzch swojej prawdzie. Prawdopodobnie intuicyjnie już wiesz, w jakiej kwestii oszukujesz samą siebie. 

Akcja: karta Królowa Kielichów

Zanim wykonasz skok na głęboką wodę, najpierw ją przetestuj i zanurz w niej tylko palce u stóp. Nie ma potrzeby, żebyś spieszyła się z podjęciem ważnej decyzji. Królowa Kielichów emanuje kochającą, radosną i ekspresyjną energią. Baw się, zamiast brać wszystko na poważnie. Połącz się ze swoją dziecięcą ciekawością. Uwierz, że to, co jest Ci pisane, będzie w Twoim życiu bez względu na wszystko. Nie przejmuj się. Skup się na sobie, a każda inna rzecz stopniowo się ułoży. 

Natalia-flurno/Getty Images

Lekcja: karta Koło Fortuny

Koło Fortuny reprezentuje wzajemne oddziaływanie losu i wolnej woli. Nie możesz wpłynąć na czyjeś uczucia lub przebieg związku. Nic nie jest pewne. Jesienią zewnętrzne wydarzenia mogą pokrzyżować Wasze plany. Niezależnie od tego, czy Koło przyniesie „dobry” czy „zły” obrót spraw, szukaj pozytywnych rozwiązań. Skieruj uwagę na rozwój. Ta karta przypomina, że przyszłości nie da się przewidzieć. Chociaż rozłąki powodują ból, mogą być początkiem Twojej nowej podróży. Nie bój się zmian. Niech wszystko, co się dzieje, jeszcze bardziej otworzy Twoje serce na miłość.