Czy istnieje dobry moment na rozstanie? Kortez jak zwykle prawdę Wam powie. O uczuciach, tak po męsku. Singiel "Dobry moment" werbalizuje refleksje faceta, który wie już, że musi odejść. W klipie bohaterowie jadą samochodem w milczeniu, bo w tej sytuacji albo trudno jest mówić, albo wszystko zostało już powiedziane. Skądś to znacie?

Dzień po premierze, singiel „Dobry moment” trafił do grona najpopularniejszych filmów na polskim YouTube. Za scenariusz i reżyserię teldydsku odpowiedzialna jest Agata Trafalska, a montaż to dzieło Oli Przytuły. Numer zapowiada płytę "Mój dom", która trafi do sprzedaży 3 listopada. To jej będzie poświęcona trasa koncertowa - Kortez odwiedzi aż 30 miast. Szczegółowe informacje o jej przebiegu znajdziecie na fanpage'u i stronie artysty.

Nowy album Korteza "Mój dom"

W notce prasowej czytamy:

Debiutancki album Korteza „Bumerang” był jedną z najchętniej kupowanych płyt w 2015 i 2016 roku. Jej nakład przekroczył 90 tyś. egzemplarzy. Druga płyta „Mój dom” to obrazowa, osadzona w czterech ścianach i 9 aktach historia rozpadu związku. Płytę tworzyli ludzie z najbliższego otoczenia Korteza. Praca nad nią zajęła 18 miesięcy. Producentem, podobnie jak wypadku „Bumeranga” był Olek Świerkot. Większość partii instrumentalnych Kortez nagrał z kolegami ze swojego zespołu (Krzysztof Domański, Kuba Galiński, Lesław Matecki i Marcin Ułanowski). Za teksty odpowiedzialna była Agata Trafalska, której pomogli: Roman Szczepanek (znany z „Bumeranga”), Mateusz Dopieralski (Bitamina) i Maks Kucharski (były współlokator Korteza z duetu Max Fiszer).