Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk – historia związku

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk poznali się w 2014 roku i od tego czasu tworzą zgraną parę. Wcześniej aktorka była związana z Tomaszem Karolakiem, z którym rozstała się po 6 latach. Medialne zerwanie nie było łatwe, przez co Boczarska miała obawy, wiążąc się z młodszym o 7 lat mężczyzną. Szybko okazało się, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Jej owocem jest 7-letni już syn Henryk. Artyści bardzo dbają o swoją prywatność i stronią od wzbudzania sensacji, a komentarze na temat dzielącej ich różnicy wieku bywają dla nich krzywdzące. W wywiadzie dla magazynu "Wprost" Boczarska odniosła się do nich:

Mężczyźni, którzy mają młodsze partnerki nikogo nie dziwią. Inaczej sprawa wygląda, gdy jest się kobietą. Niby mówi się głośno o tym, że nie powinno budzić to kontrowersji, że to nic innego jak zwykły ageizm. Niestety cały czas w społeczeństwie tak jest, że kobieta z młodszym partnerem budzi zdziwienie, zainteresowanie, jakby było to coś egzotycznego.

Mimo wszystko para tworzy udany związek, a ich naturalność rozczula za każdym razem, gdy pojawiają się razem w przestrzeni publicznej. 

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk razem w życiu prywatnym i na scenie

Nie inaczej było dziś rano, gdy Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk pozowali wspólnie przed studiem "Dzień dobry TVN". Stylowy duet jak zwykle zachwycił. Boczarska miała na sobie skórzany komplet składający się ze spodni i ramoneski oraz kontrastową bluzkę w paski. Szyku dodawały najmodniejsze buty sezonu – baleriny z noskiem w szpic. Banasiuk postawił na klasyczną elegancję, czyli beżowy trencz i garniturowe spodnie przełamane koszulką polo. Aż trudno oderwać od nich wzrok! 

Fot. Artur Zawadzki/East News

Para opowiedziała w programie o wspólnym projekcie, w jakim jeszcze ich nie widzieliśmy. Artyści wystąpią po raz pierwszy razem na deskach teatru IMKA w sztuce "Wypiór”.