Czym dla Ciebie jest „wypas”? Czy znasz niezawodny sposób na podryw? A może jesteś zdeklarowaną singielką, która wątpi w miłość? Sprawdź co na ten temat sądzą mężczyźni. Czy z ich strony to naprawdę tylko „GRA”? Neil Strauss w swojej najnowszej książce zabiera nas do pokręconego świata podrywaczy!

 

Nie iGRAj z pożądaniem

Ta książka - poradnik podrywacza - może zaszokować, zwłaszcza kobiety! Reguła ZSPoD ("znaleźć, spotkać, podejść, domknąć"), wedle której żyją bohaterowie, może się wydać szczytem cynizmu. Podobnie jak konkretne kroki do sukcesu: "zasada trzech sekund", "otwieracz", "kinetyzacja", "kotwiczenie"… Dwa bulwersujące lata, przeżyte przez autora w klubie podrywaczy, ostatecznie "nawracają" go na monogamię. Kobiety będą mogły się wreszcie dowiedzieć, jak są postrzegane i co "oni" na ich temat myślą. Jesteście już zaintrygowani?

Najciekawsze jest to, że każdy z nas ma podobne rozterki. Pojawiają się one oczywiście w milionie różnych kontekstów, ale wszyscy boimy się podobnych rzeczy – czujemy strach przez bliskością, boimy się prawdziwiej miłości, ale z drugiej strony tak bardzo nie chcemy być samotni. „GRA” pokazuje nam, że jest tak niezależnie od płci, miejsca zamieszkania, czy przeżyć. Faceci, tak samo jak kobiety, potrafią chować się za fasadą seksu.

GRA warta świeczki

Kontrowersyjna, przejmująca i przewrotna (choć niekoniecznie poprawna politycznie) "Gra" jest obrazem dekadenckiej społeczności w szponach szaleństwa. Spowiedź Straussa, w której pojawiają się między innymi Paris Hilton, Tom Cruise i Courtney Love, jest nie tylko zwariowaną (i autentyczną) historią, ale też najbardziej niekonwencjonalnym poradnikiem dla mężczyzn (oraz kobiet).

Z jednej strony chcemy uciec z tego świata. Świata pełnego sztuczek, gierek, manipulacji, seksu, alkoholu, a czasami też narkotyków. Z drugiej zaś, czujemy się w nim tak znajomo. Nawet jeżeli siedzisz właśnie wygodnie w szlafroku i ciepłych kapciach, to zapewne znasz emocje, takie jak lęk, złość, ból, ale też wielką euforię, pożądanie i miłość.

Sprawdź jak sobie z tym radzić!
Czy jest jeden złoty środek, który poznasz tylko w elitarnym klubie podrywaczy?
PREMIERA JUŻ 04.02.2015

Neil Strauss, amerykański dziennikarz, krytyk muzyczny i pisarz. Pisze dla "The New York Timesa" i "Rolling Stone". Jest autorem i wspólautorem kilku książek, m.in.: "The Long Hard Road Out Of Hell " o Marylinie Masonie, "Zasady gry", "How To Make Love Like A Pornstar " z Jenną Jameson. Mieszka w Los Angeles.