Tak może wyglądać scenariusz idealnego dla Ciebie i dziecka spaceru, ale wózek Easyelite 2 przygotowany jest także na niespodzianki pogodowe jakie Cię mogą spotkać. W ciepłe dni twoje dziecko i Ty docenicie przewiewne wstawki wykonane z siateczki. Pozwalają one na dostanie się świeżego powietrza do wnętrza wózka i zapobiegają przegrzewaniu się dziecka dbając o jego komfort cieplny. Obszerna budka z dodatkową wysuwaną osłoną przeciwsłoneczną i ochroną UPF 50 zapewnia skuteczną ochronę przed ostrym słońcem, ale nie tylko. Równie skutecznie ochroni ona przed wiatrem i złymi warunkami pogodowymi jakie mogą Cię zaskoczyć na spacerze.  

Co jeszcze może zaskoczyć w tym lekkim i kompaktowym wózku? Przede wszystkim to, że przy tak niskiej wadze – zaledwie 6,4 kg wózek ten oferuje wszystkie wymagane funkcje takie jak choćby komfortowe zawieszenie bezobsługowych kół, kosz na zakupy i zabawki o maksymalnym dopuszczalnym obciążeniu do 5 kg, bardzo lubianą przez dzieci barierkę, która dodatkowo uchyla się ułatwiając dziecku wejście do wózka. A  dla mam hamulce typu Flip-Flop, obsługiwane są poprzez naciskanie odpowiednich przycisków nożnych, bez obaw o uszkodzenie butów czy pedicure.

W linii Prime RECARO Easylife Elite 2 jest dostępny w czterech kolorach o wdzięcznych nazwach Mat Black, Silent Grey, Frozen Blue i Pale Ros które są ekologiczne dzięki temu, że są wytwarzane z poddanych recyklingowi butelek PET.