To nie plotki! W internecie znajdziecie już zdjęcia pary. Millie Bobby Brown była już kilkukrotnie łączona z różnymi celebrytami, ale tym razem fotografie mówią same za siebie. Kim jest jej wybranek?

Millie Bobby Brown ma chłopaka! To syn znanego muzyka

Page Six donosi, że 17-latka była widziana w Nowym Jorku, jak chodzi za rękę z pewnym młodym mężczyzną. Nie trzeba było długo czekać, bo do sieci już trafiły zdjęcia paparazzi. Millie Bobby Brown spotyka się ze starszym o dwa lata Jake'iem Bongiovi'm. Coś wam mówi to nazwisko? Amerykanin nie jest celebrytą, za to jego tata tak. To syn słynnego muzyka i aktora, Jona Bon Joviego. Para przechadzała się po mieście razem z psem gwiazdy "Stranger Things". 

Pierwsze plotki o tej parze pojawiły się już kilka tygodni temu, gdy Jake zamieścił na instagramie wspólne selfie z Millie. Jednak wszystkich chyba zmylił podpis, czyli "bff",oznaczający przecież "best friends forever". 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @jakebongiovi

Millie Bobby Brown: poprzednie związki

W 2018 roku życie uczuciowe aktorki trafiły na łamy serwisów społecznościowych. Wówczas 14-letnia Millie miała spotykać się ze starszym o dwa lata Jacobem Sartoriusem. Sprawę komentowała cała Ameryka. Zastanawiano się, czy to wypada, żeby w tak młodym wieku być już w związku. Nawet Ariana Grande postanowiła oddać swój głos w tej sprawie. Pod zdjęciem gwiazdy "Stranger Things" i (byłego już) chłopaka  wokalistka napisała: "(ja, przyp. red.) nie mogłam nawet wyjść z domu, dopóki nie skończyłam 20 lat". Po kilku miesiącach relacja zakończyła się, a rok później Brown łączono z Romeo Beckhamem, którego Brown miała poznać już w 2016 roku podczas gali UNICEF-u. Millie zapytana na bankiecie o to, czego życzyłaby Jedenastce ze "Stranger Things" odpowiedziała wtedy: "Nie wiem, ale powinno to być związane z Romeo Beckhamem".