Gigi Hadid bardzo dba o to, żeby informacje z życia prywatnego nie wyciekły do sieci. Czasami jednak modelka robi wyjątek i tak jest tym razem. Amerykanka postanowiła pochwalić się nowym kolorem włosów. Post ma już miliony polubień! A w komentarzach sypią się komplementy.

Gigi Hadid ma nowy kolor włosów. Wybór modelki zaskoczył, ale fani są zachwyceni

Gdy kilka miesięcy temu gwiazda zrezygnowała ze swoich blond loków w internecie zawrzało, choć trzeba przyznać, że Gigi świetnie się prezentuje też w ciemniejszych włosach. Wybrany przez nią "copper ginger" to jeden z najmodniejszych odcieni w 2021 roku. Potem włosy Hadid były bardziej brązowe (choć nadal widoczne były tony "ginger red"), a od kilku godzin hitem jest nowa koloryzacja Amerykanki. Gigi Hadid zdecydowała się tym razem na... ognistą czerwień! Zagraniczni dziennikarze szybko stwierdzili, że celebrytka mogłaby się teraz wcielić w bohaterkę Disneya, czyli Małą Syrenkę. Czarna czapka beanie i płaszcz jeszcze bardziej podbiły nowy kolor włosów Hadid. 

Instagramowy post ma już ponad 3,5 miliona polubień oraz sporo komentarzy. Nowym lookiem Gigi zachwyceni są m.in. duet fotografów Inez & Vinoodh, stylistki włosów Laura Polko i Danielle Priano, aktorka Storm Reid czy modelka Adut Akech Bior i Natalia Bryant.

Na przełomie roku Hadid zdecydowała się nawet na grzywkę w stylu najmodniejszych Francuzek.

Gigi Hadid to niejedyna gwiazda lansująca rude włosy. W ostatniej kampanii Versace wystąpiła Dua Lipa, która również skusiła się na koloryzację w tym stylu.